Jump to content

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

lamirox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 185
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben bir anime ye başlayacağımda ilk başta görünümüne bakarım sonra türüne birde bölüm sayasına tabi bu degişiyor az bölümleri cok izlemem tabi ikinci sezonu yoksa  :) :)

Psikolojik tarzda anime izlemeyi sevdiğim için bu tarzın içeriğindeki hikayeye bakarım. Genelde Seinen olur... Psikolojik tarzda en sevdiğim anime Shin Sekai Yoridir... Ve genelde diğer izlediklerimed

Öncelikle evi arabası varmı diye bakarım elektirik alırsam ve tipide hoşsa neden olmasın?

Posted Images

Valla önceden yazdım mı, ne yazdım, kesin farklı bir şey yazmışımdır arayıp bulamayacağım diye gidiip geldim ama.. sanırım artık türüne ve beni heyecanlandırmasına dikkat ediyorum. Ama onları bile yarım bırakıyorum.s His gibi daha çok._. belli duygularda hissettiğimde anime izliyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterler, birbirleriyle etkileşimleri, konu, çizimler, verdiği mesajlar, seslendirme, müzikler ve türünü hissettirebilmesiyle bir bütündür anime serileri bence. 

Ama nedensiz de sevilir yani. Bazen çok saçma şeyler çok güzel gelir. Ya da üstünden belirli bir müddet geçince daha net anlaşılır. Bilmiyorum... Ben anime seçerken genelde karakterleri ve konuyu ön planda tutuyorum sanırım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konusuna(konunun yaratıcılığına desek daha doğru olur), karakterlere ve mümkünse karakterlerin gelişimine(güç olarak değil. duygusal anlamda. karakter animenin başında odun sonunda da odun olmasın hani.), çizimlerine.

MCsama, 02.09.2017 - 14:37 yazdı:

Karakterler, birbirleriyle etkileşimleri, konu, çizimler, verdiği mesajlar, seslendirme, müzikler ve türünü hissettirebilmesiyle bir bütündür anime serileri bence. 

Ama nedensiz de sevilir yani. Bazen çok saçma şeyler çok güzel gelir. Ya da üstünden belirli bir müddet geçince daha net anlaşılır. Bilmiyorum... Ben anime seçerken genelde karakterleri ve konuyu ön planda tutuyorum sanırım. 

türünü hissettirebilme konusunda bir şey diyemicem ama bana (benim görüşümdeki) joukamachi no dandelion'u betimledin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güçsüz kadın karakter olursa aşırı sinirleniyorum. Mesela hep ağlayıp zırlarsa hiç hoşuma gitmez. Daha çok konunun güzelliğine, serinin devamı olsa nasıl olur,  tanıdık seiyuu var mı gibi şeylere bakıyorum.  Son zamanlarda Mononoke, No.6 gibi  pek sıradan olmayan animelere sarmıştım *-* .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.