Jump to content

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

lamirox

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 185
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben bir anime ye başlayacağımda ilk başta görünümüne bakarım sonra türüne birde bölüm sayasına tabi bu degişiyor az bölümleri cok izlemem tabi ikinci sezonu yoksa  :) :)

Psikolojik tarzda anime izlemeyi sevdiğim için bu tarzın içeriğindeki hikayeye bakarım. Genelde Seinen olur... Psikolojik tarzda en sevdiğim anime Shin Sekai Yoridir... Ve genelde diğer izlediklerimed

Öncelikle evi arabası varmı diye bakarım elektirik alırsam ve tipide hoşsa neden olmasın?

Posted Images

• 1 ay sonra...

Merhablar ilk baş resim önemli bence diğer bir şey konusu onu açmam gerekirse hani böyle serseri diye tabir edilen tipler vardırya aslında kimseye bulaşmayan ama bir nedenden ötürü serseri damgası yemiş örnek (Ryuuji vardı toradora) hiç arkadaşı olmayan arkadaş arama çabasında falan böyle konularda olanlar daha çok ilgimi çekiyor tabi dövüş olanlarda ayrı bir ilgimi çekiyor ama geneli romantik animeler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

İlk önce kapağı dikkatimi çekmeli efenim sonra türüne bi göz atarım sevdiğim türdeyse konusuna bakarım hemen konusuda sararsa at izlenicekler listesine ama baya baya dikkatimi çekerse hemen açıp izlerim :lol:

bende genelde bu şekilde bakıyorum animelere... :)

Öncelikle önünde tek erkek milyar kız görüyorsam genelde bakmam bile konusuna ama afişde güzelse hadi bir şansımı deniyeyim moduna girerim... :)

Ve özellikle en sevdiğim olayda bir kararkterin önceden kötü sonradan iyi olmaya çalışırken birini korumak için o eski karizmatik pislik haline dönüşünü izlemektir... :) o tipler var ya kaşlar çatılıyor pis pis mi desem cool mu desem o bakışı atıyor yaa...

GEBERTTTT, hadiii bee kim tutar seni modunda oturduğum yerde gözler büyüye büyüye 32 dişi gösteren bir sırıtışla izliyorum... :)

ve ya aynen birini korumak için ciddileşen o erkek karakterler.... :)

Nirvanaaaaaaa.... :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.