Jump to content

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

suayip1905

Önerilen İletiler

masaşi kishimoto daha önce raportajlarında shounen-ai fanı olduğunu söylemişti ve zaten mangaya başladığından beri sasuke ve naruto arasındaki bağı biraz romantik tutuyor. İki karakter de kendisi için çok değerli olduğu ve kaderleri birbirine bağlı olduğundan ben ikisinin de ölüceğini düşünmüyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölsünde kurtulalım. Hatta sakura ve sasuke beraber trajik bir biçimde ölseler süper olurdu :D

Ölsede kurtulsak ne sasukeymiş be :)

vallaha ya bi ölmedi gitti.

masaşi kishimoto daha önce raportajlarında shounen-ai fanı olduğunu söylemişti ve zaten mangaya başladığından beri sasuke ve naruto arasındaki bağı biraz romantik tutuyor. İki karakter de kendisi için çok değerli olduğu ve kaderleri birbirine bağlı olduğundan ben ikisinin de ölüceğini düşünmüyorum.

Nerede söylemiş onu? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke Ölmücek Zaten Kishi Sasuke Fanı İstesek'te öldüremeyiz Ama Yoğun İstek Ve Mektub Mail'ler aldıgı için sasuke kör olucak %100 Spoiler :) Sasuke'nin sonu belli.

sasuke kesın rınnegan acıcak dıye bılıyordum kor olmasını nerden haber aldın acaba?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bunu kaç yıl önceki tartışmalarda söylendi aslında sasuke ölcekti kishi raportajında ama fanların e-mail ve mektupları sayesinde öldürmiycek başka birşeyi olabilir dedi ölmezse kör olur en ortalama veya başka birşey ve zaten son sayıda naruto sasuke yerde ikisinden birine birşey olcak olmazsa saçma olur.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.