Jump to content

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

suayip1905

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölsünde kurtulalım. Hatta sakura ve sasuke beraber trajik bir biçimde ölseler süper olurdu :D

Ölsede kurtulsak ne sasukeymiş be :)

vallaha ya bi ölmedi gitti.

Benim teorim:

Finalinde olası bir Sasuke-Naruto ( geçmişte olan Madara - Hashirama kapışması gibi ) savaşında 2sininde ağır yara alacağını düşünüyorum.

Burada Sakura hayatının seçimini yapacak. Sasuke'de Narutonun kurtulmasını isteyecek ve ölecek diye düşünmekteyim.

Sakurayı şu ana kadar adam gibi bir işlevde görmedik. Finale bir şeyler saklayacağı kesin.

Sasuke yanlış yollardan geçti bunu biliyoruz. Kendisi de ölümü isteyecektir. 

Nasıl biter bilmiyorum ama Sasuke'nin öleceğine eminim.

Ha eğer ölmezse Sakura'nın gideceğine eminim.

Bu 2liden biri kesin gidici. Ama bana en mantıklı gelen seçenek Sasuke. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sasuke'nin öleceğini sanmıyorum . Sonuc olarak Rinneganınıda açtı Epeyce güçlendi . Zekide . Benim tahminim Genjutsu bozulacak . Naruto Hokage olacak . Sasuke Uchiha klanını düzeltecek ve Naruto Uchiha'yı köyden ayrı bi yerde değilde köy içinde yaşatacak Naruto Ve Sasuke Dostluğu Konoha Uchiha Güçlerini birleştirerek Konoha'yı en zirveye cıkartacaklar . Hokagelik Aşinadır zaten . Ayrıca Şuda var Jiraiya'nın Pain'in Ve Şuandan Naruto'nun Uğruna savaştığı barış Bu savaş sonrası tamamen gerçekleşecek. Çünkü Tüm ülkeler Son savaşta artık bütün oldular . Bu tüm shinobi dünyasına barışı getirecek . Benim Fikrim bu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

son manga bölümü ile bu fikirin yaşanma olasılığı yüksek aama kishi sasukeyi narutodan daha çok seviyordu yanlış bilmiyosam :D biraz  nah öldürür gibime geliyo :D aam belli olmaz naruto ölür sasuke kalır sonda :D

Bir o seviyor zaten yarattığı karakteri başka kimseninde sevdiği yok sırf kend, seviyor diye öldürmez diye düşünmeyin çünkü yazarlar bazen sevdiğini de öldürüp çok ağlayabiliyor yani hikayenin gideceği yöne göre belirlerler sanmam ki Sasuke'yi öldürmeyecek hokage yapacak tüm bu yaptığı hainlikten sonra geri döndürmesi saçma olur ölürken pişman etsin ama iyi tarafa tam olarak döndürüp yaşatmasın asıl o saçma olur. Ama Naruto'da Sasuke aşığ gerçi bana kalsa Sasuke'de sevme potansiyeli sıfır klanı ve kendi dışında çünkü bencil fazlasıyla. Neyse bence Sasuke'nin suyu ısındı. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke'nin öleceğini sanmıyorum . Sonuc olarak Rinneganınıda açtı Epeyce güçlendi . Zekide . Benim tahminim Genjutsu bozulacak . Naruto Hokage olacak . Sasuke Uchiha klanını düzeltecek ve Naruto Uchiha'yı köyden ayrı bi yerde değilde köy içinde yaşatacak Naruto Ve Sasuke Dostluğu Konoha Uchiha Güçlerini birleştirerek Konoha'yı en zirveye cıkartacaklar . Hokagelik Aşinadır zaten . Ayrıca Şuda var Jiraiya'nın Pain'in Ve Şuandan Naruto'nun Uğruna savaştığı barış Bu savaş sonrası tamamen gerçekleşecek. Çünkü Tüm ülkeler Son savaşta artık bütün oldular . Bu tüm shinobi dünyasına barışı getirecek . Benim Fikrim bu

Tamamda zaten naruto köy meselesini bitirdi hem zaten naruto ya da sasukenin tek varlığı bir orduya bedel 3. raikage bile 10 bin (diye hatırlıyorum yanlış sa affola) kişiyle 3 gün savaşıp ölmüştü tek başına ama sasukenin bir köyü çok rahat yok edecek gücü var naruto demiyorum zaten o istese ayı bile tek saldırıyla parçalar 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.