Jump to content

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

suayip1905

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölsünde kurtulalım. Hatta sakura ve sasuke beraber trajik bir biçimde ölseler süper olurdu :D

Ölsede kurtulsak ne sasukeymiş be :)

vallaha ya bi ölmedi gitti.

yanlış hatırlamıyorsam finale 2 bölüm var daha yayınlanmadı zaten 2 bölüm birden yayınlancak onada daha var ve ikisi hiçte ölmüyor  naruto zaten tüm bijuların gücünü kullanabiliyor hepsi ona çakralarından verdi.

Manganın finaline nerden baktın link verebilir misin? Bide mangada bir bölüm mü kaldı sadece?

Bence sasuke ölmez,sonuçta empati manyağının(narutonun)onun üzerinde baya bir emeği var hem  aralarında sıcak arkadaşça  özel bir bağ var ,hem sasuke ölürse çoğuzaman işlenen naru ve sasu ilişkiside biterdaha doğrusu anime biter  .bide sasukenin bunlaru söyledikten sonra ölmesi imkansız

lzGnWQ.jpg

MlGqvM.jpgynabzn.jpg

Sasuke ölmez :D Öldürmeye Kıyamaz :)

manga Final : 

https://www.youtube.com/watch?v=OxRqW9RF9Q4

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gösterdiğin video manga finali değil

manga'dan savaşın sonlarına doğru bölümlere final demişşin  ama final değil şun manganın son sayısında yani savaşdan bittikden sonra sasuke vs naruto'da ikisininde bir kolu koptu ve ve yerdeyken sasuke kaybettiğini kabul etti ufak bir gülümseme ile ölmedi yani ha savaşta bir ara ölümün eşigine geldiler ama kabuto sasukeyi iyileştirdi sakurada narutoyu iyileştirdi madara tarafından bıcaklandı sasuke narutonunda kyuubi gittiği için çakrası sıfıra düştü ve rinneganı kırmıza dönüşmüyor film'in fragmanın'da rinneganın rengi normal rinneganla aynı renklendiren kişi kırmızı yapmış :)  final  8 gün sonra çıkcak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gösterdiğin video manga finali değil

manga'dan savaşın sonlarına doğru bölümlere final demişşin  ama final değil şun manganın son sayısında yani savaşdan bittikden sonra sasuke vs naruto'da ikisininde bir kolu koptu ve ve yerdeyken sasuke kaybettiğini kabul etti ufak bir gülümseme ile ölmedi yani ha savaşta bir ara ölümün eşigine geldiler ama kabuto sasukeyi iyileştirdi sakurada narutoyu iyileştirdi madara tarafından bıcaklandı sasuke narutonunda kyuubi gittiği için çakrası sıfıra düştü ve rinneganı kırmıza dönüşmüyor film'in fragmanın'da rinneganın rengi normal rinneganla aynı renklendiren kişi kırmızı yapmış :)  final  8 gün sonra çıkcak

Normal'de animeden takip ediyorum her zaman amma fimnalin yaklaştını duyuca bir bakiyim dedim ve iştee haşırt the Blackvord  :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sasuke ölmüyo mangada okudum her ne kadar sasuke malından nefret etsem de ölmüyo savaş bitince normalde idam cezası alması lazım ama savaşın bitimine yardım ettiği için bıraktılar bacımı ama imana geldi jiraiya gibi gezgin olup konoha dan ayrıldı ayrıca inanamıyorum ama Sakurayla evleniyor Sasuke!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.