Jump to content

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

suayip1905

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölsünde kurtulalım. Hatta sakura ve sasuke beraber trajik bir biçimde ölseler süper olurdu :D

Ölsede kurtulsak ne sasukeymiş be :)

vallaha ya bi ölmedi gitti.

son sayıdan sonra sasuke sakurayı bile harcadı bu savaş ciddi son savaş sonuçta birine birşey olmadan bitmez ikiside çok güçlü artık ve rs'nin artık narutoya güç verceğini sanmıyorum sonuçta madara hashirama gibi onlarda indra & ashura'nın Reankarnasyon'u daha önceki savaşlarıda Ashura-Hashirama Kazanmıştı Bu son savaş ya ölür ya sakat kalır yada mühürlenir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

bu savaş'da el ele biticek hiç birşey olmamış gibi bitirirse bu arcın tüm bölümler çöp olucak ee final geldi sonuçta artık okuyucu toplamasınada gerek yok son bombayı verip arkadan sırıtcak kishi bizde arkadan adam ...... diycez.. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga finaline baktım ikiside ölüyor fakat yenidern diriliyorlar edo tese değil 6 yolun bilgesi onlara Güç veriyor susuke de Kırmızı Rinnegan oluyor narutoda tüm bijuların güçlerini kullana biliyor. manyk bişi animenin sonunu hem üzüntü ile hemde heyecan içinde bekliyorum :mellow:  

EDİT : Bu arada günün animesi :) 31 ekim 2014

ozWvXk.png

aşırı spoiler içerir !  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sasuke ölmeyecek maalesef kimler kimler öldü seride bıktım şu Sasuke'sinden Kishi'nin sürekli bir tarafını kaldırdı karakterin yeter artık Naruto dayak manyağı yapsın eninde sonunda yensin istiyorum dövüş bitmiş değil bence

kishimoto sasuke yi gerçekten de öldürmez çünkü naruto mangasında konsept olarak tamamlanan hatta ilk çizilen karakter sasuke ve kishimotonun yanılmıyorsam çizerken zevk aldığı en sevdiği tek karakter uchiha sasuke oluyor  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga finaline baktım ikiside ölüyor fakat yenidern diriliyorlar edo tese değil 6 yolun bilgesi onlara Güç veriyor susuke de Kırmızı Rinnegan oluyor narutoda tüm bijuların güçlerini kullana biliyor. manyk bişi animenin sonunu hem üzüntü ile hemde heyecan içinde bekliyorum :mellow:  

ozWvXk.png

yanlış hatırlamıyorsam finale 2 bölüm var daha yayınlanmadı zaten 2 bölüm birden yayınlancak onada daha var ve ikisi hiçte ölmüyor  naruto zaten tüm bijuların gücünü kullanabiliyor hepsi ona çakralarından verdi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ozWvXk.png

Manganın finaline nerden baktın link verebilir misin? Bide mangada bir bölüm mü kaldı sadece?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence sasuke ölmez,sonuçta empati manyağının(narutonun)onun üzerinde baya bir emeği var hem  aralarında sıcak arkadaşça  özel bir bağ var ,hem sasuke ölürse çoğuzaman işlenen naru ve sasu ilişkiside biterdaha doğrusu anime biter  .bide sasukenin bunlaru söyledikten sonra ölmesi imkansız

lzGnWQ.jpg

MlGqvM.jpgynabzn.jpg

Düzenlenme: Papillon tarafından
Spoiler tuşunu kullanma derslerine yazılman gerek.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.