Jump to content

Ouji to Warawanai Neko

Önerilen İletiler

Tanıtım

Yokodera sapık düşünceli sıradan bir lise öğrencisidir. Ne varki normal düşündüklerini bile söyleyemeyip hep içine attığı için sürekli çevresindekilerin ona karşı olan beklentilerine göre hareket etmektedir. Bu huyundan kendiside nefret etmektedir.Bu yüzden başladığı işler sürekli amacının dışında sonuçlanmaktadır. Koridor zemini parlatıp geçen kızların eteklerinin altına bakmak isterken okulu güzelleştirmeye katkılarından dolayı ödül almak, parkta geçen kızların eteklerinin altına bakmak için eğilip otları temizlerken halka açık alanları temizlediği için gazetecilere ropörtaj vermek, bisikletle dolaşırken eteği açılan bir kadıan bakarken kaçan hırsıza çarpıp etkisiz hale getirdiği için ödül almak ve Yüzme kulübünde olmak isterken koşu takımına girmek örnek olarak verilebilir. Bir gün kendi gibi sapık arkadaşı neden Warawanai Neko(Gülümsemeyen Kedi Heykeli) dan dilekte bulunmuyorsun der...

Karakterler

Yokodera, Youto

Resmi ekleyen

Tsukiko Tsutsukakushi

Resmi ekleyen

Azusa Azuki

Resmi ekleyen

Trailer

Alıntı ZH

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

niye çevirmek için bu animeyi seçtim sanıyorsun Cem :ph34r:/>

piiiiisliiiiiik !!! :D ama bu animde güzel good job B)/> neyse furkan ne diyim sen bilirsin canım B) nerde tatlı şeyler bulsan direk imzana koyma artık ama bu animeyide izlerim yani np :D

bu arada Mental Wars 2. sezon yazımını başlatmış bulunmaktayım :D editörüm olurmusun yazım hatalarım kesin çok vardır :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

piiiiisliiiiiik !!! :D ama bu animde güzel good job B)/> neyse furkan ne diyim sen bilirsin canım B) nerde tatlı şeyler bulsan direk imzana koyma artık ama bu animeyide izlerim yani np :D

bu arada Mental Wars 2. sezon yazımını başlatmış bulunmaktayım :D editörüm olurmusun yazım hatalarım kesin çok vardır :D

bu benim lolicanım Cem, tatlıdan öte :D

olurum, yolla bana boş zamanımda el atarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.