Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede
 Share

Recommended Posts

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim.

• slam dunk
  • ergo proxy
  • eve no jikkan
  • one outs
  • rainbow
  • gankutsuou
  • psyco-pass
  • texhnolyze
  • Baccano
  • Mushishi
  • cowboy bebop
  • samurai champloo
  • ghost in the shell
  • steins gate
  • claymore
  • wolf's rain
  • darker than black
  • black lagoon

sizinde görüş ve tavsiyelerinizi almak isterim... bu animeleri beğenen birine hangi animeleri önerirsiniz

• Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

kaede

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass texhnolyze Baccano Mushishi cowboy bebop samurai champloo ghost in the shell steins gate claymore wolf's rain darker than black black lagoon sizinde görüş ve tavsiyelerinizi almak isterim... bu animeleri beğenen birine hangi animeleri önerirsiniz

Cold Dewil

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kısımlarıda Doğa-Üstüne kaçmadan gayet doğal bilimsel yollardan alatıldığında ciddi anlamda gerçekçi ve ilgi çekici. 2.si Library War bana göre.Tipik ilerde hemde yakın bir gelecekde yayın haklarının elden kaldırılmasına yönelik hazırlanmış bir anime.Kitapların yasaklanması ve bu kitapları korumak ist

Guest 3ira

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel bir seri.   Giant Killing,  takımının başına gelen hoca ile birlikte eski günlerine dönen ETU'nun hikayesini anlatan seride gerçekliğini koruyor. Günümüzde böyle teknik direktörlerin varlığına çok şahit oluyoruz. Asla diğer spor animelerine göre bir abartma yoktur aksine tamda olması gerektiği gibi i

tavsiyen için teşekkür ederim. kendimi izlemek için bir liste oluşturdum. büyük gözlü, abartı sevimli animeleri sevemedim bir türlü. fma'ya başladım ama çok alışamadım belki biraz daha şans vermeliyim. izleme listem:

1-btooom!

2-claymore

3-cobra the animation

4-gungrave

5-wolf's rain

6-kigeki

7-k-project

8-michko to hitchin

9-monster

10-

11-jojo's bizarre adventure

12-highschool of the dead

13-hakuouki

14-jormungand

15-berserk

the sky crawlers

angels egg

boogiepop phantom

tatami galaxy

genius party

mardoch scramble

sci-fi harry

kaze no yojimbo

jigoku shoujo

kino's journey

tokhokan sensou

Noiseman Sound Insect

Otogi Zoshi

code geas'ında 4-5 bölümünü izledim ilk bölümüne hayran kaldım ama sonrasında nedense sarmadı. fate-stayı da dp anime ödülleri sayesinde tanımıştım. anime önerilerin için teşekkür ederim. (şu an monster'ı bitirmeye çalışıyorum bu animelere de bakacağım)

gerçekçi çizime sahip anime nasıl olur.

Alejandro haklı. Başlık hatalı galiba. Güzel çizime sahip animeler gibisinden bir başlık daha iyi olurdu şahsen.

Guilty Crown var. Tabi ki sorun güzel çizime sahip animeler ise.

hiperrealist çizim nasıl oluyorsa gerçekçi çizimde animeler de olur. daha çocukça, büyük gözlü çizimden ziyade daha gerçeğe yakın animeler kastettiğim. ilk başta saydığım animelerde bu mevcut. güzel çizim dediğim zaman güzellik kime göre neye göre olacak. sonuçta göreceli bir durum oluyor. bazıları sevimli tipleri daha güzel algılayabilir. gözler ve fizik daha normale yakın. çizgi roman tiplerine benzeyen, daha amerikanvari çizim diyeceğim o da olmaz. bence başlık gayet anlaşılır.

Code Geass'e bir şans daha vermeni kesinlikle tavsiye ederim, pişman olcağını sanmıyorum. ilk 5-6 bölüm akıcılık açısından serinin en zayıf halkaları. ama 1. sezon ilerledikçe güzelleşiyor, 2. sezon zaten başından sonuna şahaser bana göre.

tabii beğenmeyebilirsin, ama Steins;Gate'i beğenen biri Code Geass'i de sever diye düşünüyorum :D konuları biraz bağımsız ama ben Steins;Gate'i izlerken Code Geass'e yakın bir tat almıştım.

Share

• Similar Content

• By 908
      Müzikle arası olanlar bilebilir sanırım.
      Biraz alakasız bir soru olacak ama..
      Büyük ihtimal, öğrenirsem bir şey değişmeyecek :d ama çok tanıdık geliyor. 
    • By kiboufb1907
      Youtube kanalında bolca anime incelemek istiyoruz. İlk sohbetimiz çok ayaküstüydü (sokakta kaydettik) Death Note neden bunca zamandır sevildiği hakkında konuştuk 
      https://m.youtube.com/watch?v=Qqao7h3dBWA
      Darwin's Game inceleme:
      Sword Art Online Sohbet:
      Piano no Mori:

• By katsumihoku
      Merhaba minna-san severek yaptığım çizimlerimden birkaçını sizinle de paylaşmak istedim :love-you-crazy-rabbit-emoticon: çizdikçe eklemeler yapabilirim ^_^
      Death Note. En sevdiğim çizimlerimden biriydi ama arkadaşıma hediye ettim -_-

Gintama. Bunun orijinali yok kendime böyle birşey yapmak istedim :D

Nanatsu no Taizai - Ban.(çok deli bir karakter :head2: )

Kuroko no Basket - Kiseki no Sedai. (Aomine'ye fazla takılmayın yandı o :P )

Azcık One Piece

Naruto - Uchiha Klanı. Aslında İtachi fanıyım sadece ama adamların gözü yeter.

Bleach - Aizen. Bunu da hediye ettim hala üzülürüm  :dying-onion-head-emoticon:

• By asci
      Death Note Mangakalarından Yeni Manga: Platinum End

Tsugumi Ohba ve Takeshi Obata ikilisi(Death Note-Bakuman) bu pazartesi günü yeni mangaları olan Platinum End ile ilgili bir görsel yayınladı.Ohba ve Obata aynı zamanda mangaları ile ilgili ufak açıklamalarda da bulundu.Hikaye hayatında umuda yer vermeyen Mirai Kakehashi ve bir melek etrafında geçiyor.

Hikaye Shueisha’nın Jump SQ dergisinde 4 Kasımda başlayacak.Ancak tanıtım amacıyla Shonen Jump dergisinde de 5 Ekimde ilk 8 sayfası yayınlanacak.Takipçileri bu ikilinin yeni hikayelerini de sabırsızlıkla bekleyecek gibi görünüyor.

Ohba-Obata ikilisi asıl ünlerini Death Note ile kazanmıştı.Death Note’u 2003-2006 yılları arasında yapmışlardı ve 30 milyonun üzerinde satış rakamına ulaşmışlardı. Ardından 37 bölümlük anime,3 live-action film ile başarılarını sağlamlaştırdılar.

Diğer hikayeleri ise Bakuman.Kendilerinin mangaka olma yolundaki maceralarını anlatan eğlenceli bir seri.Bakuman ise 2008-2012 arasında yayınlanmıştı.15 milyon’dan fazla kopya satmıştı.Ardından da 3 sezonluk anime serisi gelmişti.

//Daha fazlası için:Anime Haber
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.