Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede

Önerilen İletiler

Gerçekçi çizim arasaydım,anime izlemezdim.

Gerçekçi çizimler daha kötü getirebiliyor. Animenin kendine özgü çizim ölçüleri var,onlarca göz stili ağız stili yüz çizimi saç tutamları falan hepsi kendine özgündür. Ve gerçekten çok uzaktır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kı

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel b

herkesin kıstası ayrı. misal ben kafka: a contry doctor animesindeki absürd çizimleride beğeniyorum. sıradışılık güzel duruyor animede. benim düşüncem, aradığım da bu. o yüzden bu başlığı açtım ya zaten:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece ilk yoruma baktım şimdide... 18 animenin 11'ni izlemişim ben :D :ph34r:

Öneren var mı arada bilmiyorum ama 3-4 tanede ben öneriyim.İzleyip izlememek sana kalmış ^_^

İlk olarak Baccano seyrettiysen Durarara'yı öneririm sana.Yapımcıları aynı,serinin içindede aynı hazzı alıyorsun zaten...

Onun dışında bilim-kurgu tarzında 6 bölümlük ( her biri 45 dk. ) Project Blue Earth S.O.S öneririm.Klasik uzay istilasını hiç bu kadar mantıklı şekilde anlatan anime daha rastlamadım...

Silah Tüccarlığı olarak da Jormungand öneririm.Hem zeka hemde Strateji konusunda beğendiğim güzel animedir.

Okul tarzı biraz komedi biraz düşündüren istiyorsan Angel Beast...

Ordu konusunda da Library War...

Hepsinin çizim kalitesi 8-9 /10 civarıdır...

Bu tarz istedin diye bunları yazdım,herhangi başka bir tarz veya öylesine önermemi istersen onda da yardım ederim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

cold dewil önerilerin için gerçekten çok teşekkür ederim. durarara! ya başlamıştım. değişik bir şehir miti var (motorsikletli kız a bayıldım misal) jormungand izleme listemde olan bir anime. sanırım gunslinger girl ve black lagoon'u andırıyor sanırım. önerdiklerinin arasında project blue earth s.o.s dikkatimi çekti. bunu hemen izleme listeme ekliyorum. izleme listemi paylaşmıştım ama tekrar yazayım belki senin de işine yarayan yapımlar bulabilirsin:

tavsiyen için teşekkür ederim. kendimi izlemek için bir liste oluşturdum. büyük gözlü, abartı sevimli animeleri sevemedim bir türlü. fma'ya başladım ama çok alışamadım belki biraz daha şans vermeliyim. izleme listem:

1-btooom!

2-claymore

3-cobra the animation

4-gungrave

5-wolf's rain

6-kigeki

7-k-project

8-michko to hitchin

9-monster

10-

11-jojo's bizarre adventure

12-highschool of the dead

13-hakuouki

14-jormungand

15-berserk

the sky crawlers

angels egg

boogiepop phantom

tatami galaxy

genius party

mardoch scramble

sci-fi harry

kaze no yojimbo

jigoku shoujo

kino's journey

tokhokan sensou

Noiseman Sound Insect

Otogi Zoshi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bu manga da ayrı bir sorun benim için. Birincisi Türkçeye çevrilen mangaların dili çok kaba ve seviyesiz olduğu için hiç ısınamadım. Ama asıl sorun bilgisayar ortamından e-book okumak çok zevksiz. Örneğin slam dunk ve hajime no ippo'nun devam serilerini mangadan takip etmek istiyorum ama olmuyor işte. Keşke adi baskıda (saman kağıda vs) piyasaya çıksa.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet bazı çevirilerde Türkçe mevzular görmek örneğin Lan len gibi şeyler manga okurken beni mevzudan uzaklaştırdığı için hoşuma gitmiyor konudan kopuyorum bir an diyorum Japonlar nerden "len"i biliyorlar :D kafa gidiyor işte

Bu arada Ergo proxy demin izledim yabancı dizilerim yakında sezon finali yapıcaklarından yaza anime izleyeceğim o yüzden bir kaçtane anime bulayım dedim kendime rasgele sitedeki A,b,c harflerine bi sayı söyleyip şansıma hangisi denk gelirse izleyeceğim 1. bölmünü sararsa yaza devamı gelecek dedim...nese asıl mevzuya gelelim Ergo proxy cidden çok acaip bir karamsar havaya sahip sürekli gergin hisediyorsun kendini...atmosferi çok etkiliyici geldi...anime arayanlara tavsiye ederim...

Olta atmaya devam şimdilik ergo proxy,Shounen onmyouji gibi adını duymadığım 2 anime keşf ettim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.