Jump to content

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

kaede

Önerilen İletiler

Çok fazla izlenecek anime var. 2-3 seri birden devam ediyorum aynı anda. Filmkolik-dizi manyağı biri olarak tekrar animelere bağlandım. Berserk iyi gidiyor şimdilik onu tavsiye edebilirim. Karakter çizimleri fena değil. Asıl önemlisi konu çok güzel ve anlattığı dönem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Aradığım daha çok realist ve sağlam bir konuya sahip animeler: Distopik evren, bilim-kurgu ve okul konuları önceliklerim. slam dunk ergo proxy eve no jikkan one outs rainbow gankutsuou psyco-pass

En gerçekçi bana göre Steins Gate serisidir bilim-kurgu türünde.Zaman-Mekan -Boyutlar-Kelebek etkisi falan animede zaten çok güzel bir dille açıklaya açıklaya,yedire yedire anlatılıyor.Görsel efekt kı

Genshiiken, günlük hayatta sıradan olaylar yaşayan ama kendi içinde arkadaşlık ve samimiyet konusunda büyük bir zenginlik bulunduran, üniversite hayatı boyunca otakunun gerçek anlamını anlatan güzel b

Çok fazla izlenecek anime var. 2-3 seri birden devam ediyorum aynı anda. Filmkolik-dizi manyağı biri olarak tekrar animelere bağlandım. Berserk iyi gidiyor şimdilik onu tavsiye edebilirim. Karakter çizimleri fena değil. Asıl önemlisi konu çok güzel ve anlattığı dönem.

Seinen cilik bir tarzdır. B)

Shoenen de oku arada,eğlenmek ve gülmek amaçlı. Hep cidiyet ile bir yere varılamıyor. :rolleyes: Yada izle

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım komedi ve dram türlerini diyorsun. O tarzda önceden de belirttiğim gibi slam dunk'ı bitirmiştim. Hajime no ippo'da çok başarılı. Bunun dışında Gto'nun ortalarında ara verdim, level e ve golden boy'u bitirmiştim. Ayrıca bitirdiğim, çoğunu izlediğim eski seriler: boku no patrashe, remi, detective conan, dr. slump, dragon ball, captain tsubasa, genki
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mantıklı: bak ben de bir çizimimi paylaşayım (tabletle çizmiştim ama nereden baksan 3-4 yıl olmuştur)

Resmi ekleyen

abi bende çizime ilgiliyimde anca amatörüm çoook gelişmeliyim verebileceğin tavsiyelerin varsa yeni başlamış biri için çoook sevinirim yazın kursa gitmeyi düşünüyorum full çizim yaparak geçiricem gibi tatili ama seviyem anca bu kadar tavsiyeni bekliyorum

file:///C:/Users/Koyug%C3%B6lge/Desktop/Alihan/alihan/Yeni%20klas%C3%B6r/IMAG0190.jpghttp://anarop.deviantart.com/art/Untitled-361480495?q=gallery%3Aanarop&qo=1

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sanırım komedi ve dram türlerini diyorsun. O tarzda önceden de belirttiğim gibi slam dunk'ı bitirmiştim. Hajime no ippo'da çok başarılı. Bunun dışında Gto'nun ortalarında ara verdim, level e ve golden boy'u bitirmiştim. Ayrıca bitirdiğim, çoğunu izlediğim eski seriler: boku no patrashe, remi, detective conan, dr. slump, dragon ball, captain tsubasa, genki

Shoenen türlerin babalarını oku anlamında dedim. Zaten slam dunk ve db yi okumuşsun.

Edit=vagapund'uda oku.

Beelzebub serisini oku derim. Gintama da izle mutlaka.

Shoenen olarak tek sevdiğim var diyebilirim, o da one piece. Shoenen olsa da,çoğu seinen den daha derin konuları çok iyi işliyor. Okuyucusunun yaş ortalaması %80 oranında +18,ve bu %13lük kısım 50+

Seinencisini o dikkatimi çekti. Ama shoenenlere o kadar kötü bakma derim. One piece in komedisi de sağlamdır.

Ama beelzebub okurken,seni ağlatıcak tek mangadır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@ore wa mangaka ni naritay

Çizimini geliştirmen için kursa başlaman isabet olur. Ama çok fazla meblağ talep eden soygunculardan kaçın derim. Önüne gelene yeteneklisin ama 6-7 ay çalkışman lazım diye kazıklıyorlar. Sana anadolu üni. nde yazlık haftalık kurslar oluyordu. Bu tür eğitimci bir çevrenin az para talep edip daha profesyonel yardımı dokunur diye düşünüyorum. Eskiden internetten bu tür kitaplara ulaşmak zor oluyordu ama artık çoğuna pdf olarak ulaşabiliyorsun. Kendi kendini de eğitmen mümkün. Çizimlerini görmek isterim. Yardımı dokunursa sana bir kaç kitap da önereyim.

@gunslinger manga satan bir yer bulursam o dediğin mangalara başlarım. Önceden de yazdığım gibi bilg. ortamından manga vs okuyamıyorum. İngilizce olması benim için daha isabet olur. Amazon gibi yerlerde baya pahalı oluyor sonuçta 50-60 cilt oluyor bu yapımlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çizimini geliştirmen için kursa başlaman isabet olur. Ama çok fazla meblağ talep eden soygunculardan kaçın derim. Önüne gelene yeteneklisin ama 6-7 ay çalkışman lazım diye kazıklıyorlar. Sana anadolu üni. nde yazlık haftalık kurslar oluyordu. Bu tür eğitimci bir çevrenin az para talep edip daha profesyonel yardımı dokunur diye düşünüyorum. Eskiden internetten bu tür kitaplara ulaşmak zor oluyordu ama artık çoğuna pdf olarak ulaşabiliyorsun. Kendi kendini de eğitmen mümkün. Çizimlerini görmek isterim. Yardımı dokunursa sana bir kaç kitap da önereyim.

@gunslinger manga satan bir yer bulursam o dediğin mangalara başlarım. Önceden de yazdığım gibi bilg. ortamından manga vs okuyamıyorum. İngilizce olması benim için daha isabet olur. Amazon gibi yerlerde baya pahalı oluyor sonuçta 50-60 cilt oluyor bu yapımlar

Ne gerek var,indir oku ingilizce de indirebilirsin.

One piece izleyebilirsin veya gintama.

Forumda vardı manga indirme programı adlı bir konu ararsan bulursun,şimdi üşendim. Domdom manga yaz google çıkar program galiba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://anarop.deviantart.com/

bu linkte çoğu resmim var ama eskiler bu aralar pek çizemiyorum sana attığım kız yüzü düzgün bide bi iki tanesi gerisi kötü bu arada teşekkürler anadoşu üni. ne kadar aylık ve kaç gün biliyomusun yani ben bi yer buldum aylık 200 tl haftada 2 gün gidiyosun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@ore wa mangaka ni naritay Kursun parası arası çok iyi ama haftada iki gün az değil mi. Beyin sürekli üretim içerisindedir, tasarlarsın, düşünürsün ama çizmediğin sürece elin geriler. Desen çalış bol bol, ben anadoluya 2000lerde gitmiştim şimdi ne oldu ne bitti bilmiyorum. Mezun olan, okuyan birini bulursan oturun çalışın beraber derim. Sonuçta ne kadar gösterirlerse göstersinler bazı şeylerin sen farkına varıyorsun. Kurs seni iyi bir düzene sokar ama dediğim gibi 7/2 çok az. Çizimlerine baktım modlelerin iyi, açık koyuları iyi yakalamışsın. Biraz iskelet ve kas-sinir sistemi çalışırsan anatomin yerine oturur.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Gunslinger, zaten müzik, film, oyun hepsi bilg. ortamında bari okuduklarımız sanal ortamda olmasın. Kitap okumak, kaldığım yerden devam etmek büyük keyif. Yoksa slam dunk ı 6 senedir okurdum:) Mangasını beklemekteyim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.