Jump to content

Naruto Online Tanıtım Videoları

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 28
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Oyunun ilk videoları geldi. Namco Bandai’nin Çinli yapımcı firma Tencent Games ile birlikte hazırladığı Naruto Online oyununun ilk videoları paylaşıldı. Tarayıcı tabanlı olarak hazırlanan oyunda savaş

ne tür narutocular hayatlarında oyun oynamamıslar lan metin2 bile daha iyi lan bu oyundan siz oyundan anlamazsınız arkadasım oyun war z oyun knight oyun dc universal oyun s4 bunun gibi oyunlara denir oyun diye siz ne oynadınız yasınız kac anlamadım lan

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk başta şu sen vur ben vurayım sistemini kapamaları lazım. Aynı ErKuT un dediği gibi köy seçmen lazım ve ninjanı kendin kasman lazım

Öyle olmazsa bile senaryo dan gidebilir yada ikisini birleştirip Naruto Online da ninjanı kendin oluşturursun ve görevler olur görevleri yapmak istemeyende köydeki arena bilmemne gibi şeylerden kasabilirler. Senaryo görevler şeklinde bölünebilir mesela direk shippuden in başlarından alabilir ve senaryoyu bitirebilirler

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

bi kere dediğiniz gibi bir sen bir ben olmaz köy ve klan secip akademiden mezun olcan sonra jutsu yapmak için el münürlerini kullancan el mühürleri için tuslar olacaksonra klan savaşları ninja savaşları vs aynı zamanda 1 ayda bir her köy kendi kagesini secmek için dövus sınavı falan yapcak sonra 3 lü takım olucan chuunin jouinin ve diger seviyeler için sınav yapıcan eger oyun dediğim gibi olursa dünyadaki en cok oynanan oyun olur o zaman da zevkli olur :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.