Jump to content

2012 En iyi İlk 10 Anime

Önerilen İletiler

ulan onu bunu gecinde danshi kokousei no nichin jo nasıl oluurda 9 Hyouka 3 Little Busters! Chuunibyou demo koi ga Shitai 5 Accel World 7 Kokoro Connect gibi boktan serilerin kat be kat önünde olmalıydı ki btoom un hakkı yenmiş

ne bekliyodun ki kardeş. Ben orda hakı yenen ve haksız yere ilk sıralara giren animeleri görüyorum,ama tepki çekmemek için söylemiyorum. Baksana şu ilk 5'e bu listeye girmeyen seriler de var 2012 de ama bunlar en çok reklamı yapılanlar. Btoom hele 8. olmak bile süpriz kızalacak ama saonun yaptığı reklamı ona yapsalar. İyi fark atardı K-project birinci olsa daha iyi olurdu.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

10 Daily Lives of Highschool Boys Tadakuni, Hidenori ve Yoshitake çok yakın üç arkadaştır. Gittikleri lise erkek lisesi olduğundan bunun sıkıntısını yaşamakta ve bundan dolayı karşı cins ile karşı

Another, Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!, BTOOOM!, K-Project, Little Busters! kesinlikle Sword Art Online'ın üstünde olmalıydı. ne bileyim SAO güzel animeydi ama bunların üstünde göremiyorum ne yazık k

one piece sadece aksiyon mu?trollüyor musun kardeş sen beni. 50+ %13 oranında okuyucusu olan %80'i +18 olan bir seriyi aksiyon için mi izlendiğini zanediyorsun. 50 yaşında ki adam zoro kılıç saladı di

Sao'nun birinci olacağı belliydi, büyük bir fan kitlesi var, romantizm kazandı anlayacağınız; ama kuroko no basket, zetsuen no tempest, magi gibi kaliteli seriler neden listede yok onu anlamadım bu animeler 2012'de çıkmadı mı gerçi herkesin zevki ve ilk 10u farklı olacağı için çok ciddiye almamak gerek

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulan beyin a.cıklanmısı mı yasıyorsunuz lan antenler k - project i izlememiş gibi yorum yapmayın lan ulan sao iyi bir anime olabilir iyi bir animede ama sadece romantizmle kazandıgı asikar konusu okadar ilginc değil k - project kadar orjinal değil oyun içinde kısılı kalmaları klasik örnk : btoom en basiti listede var ama niye 1. değil cünkü okadar derin ask yok lanet olsunki aksiyon animesi iyi olabilecekken gidip salak gibi romantizme baglayan beyinsiz animator veya mangaka light novel sa yazar lanetler olsun ki bozdunuz animeyi okadar ask bünyeye zarar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ulan onu bunu gecinde danshi kokousei no nichin jo nasıl oluurda 9 Hyouka 3 Little Busters! Chuunibyou demo koi ga Shitai 5 Accel World 7 Kokoro Connect gibi boktan serilerin kat be kat önünde olmalıydı ki btoom un hakkı yenmiş

ulan beyin a.cıklanmısı mı yasıyorsunuz lan antenler k - project i izlememiş gibi yorum yapmayın lan ulan sao iyi bir anime olabilir iyi bir animede ama sadece romantizmle kazandıgı asikar konusu okadar ilginc değil k - project kadar orjinal değil oyun içinde kısılı kalmaları klasik örnk : btoom en basiti listede var ama niye 1. değil cünkü okadar derin ask yok lanet olsunki aksiyon animesi iyi olabilecekken gidip salak gibi romantizme baglayan beyinsiz animator veya mangaka light novel sa yazar lanetler olsun ki bozdunuz animeyi okadar ask bünyeye zarar

görmezden gelicektim de şunu demezsem olmazdı, başkalarının zevkine hakaret etmek kimsenin haddine değil.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

birincinin sao olmasının sebebine aşk demedim ben zaten açıkçası benim ilgimi çeken şey de mmorpg olmasıydı ama bazı bölümlerde romantizmi biraz abarttılar bu da romantizm fanlarını fena derecede arttırdı bi de alfheim olayından sonra gözümden biraz da olsa düştü ama kesinlikle izlenmesi gereken bi seri birinciliği hak ediyor ikinci sezonunun çıkması da şart çok güzel başlayıp çok sıradan biten bi anime çünkü

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.