Jump to content

2012 En iyi İlk 10 Anime

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

10 Daily Lives of Highschool Boys Tadakuni, Hidenori ve Yoshitake çok yakın üç arkadaştır. Gittikleri lise erkek lisesi olduğundan bunun sıkıntısını yaşamakta ve bundan dolayı karşı cins ile karşı

Another, Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!, BTOOOM!, K-Project, Little Busters! kesinlikle Sword Art Online'ın üstünde olmalıydı. ne bileyim SAO güzel animeydi ama bunların üstünde göremiyorum ne yazık k

one piece sadece aksiyon mu?trollüyor musun kardeş sen beni. 50+ %13 oranında okuyucusu olan %80'i +18 olan bir seriyi aksiyon için mi izlendiğini zanediyorsun. 50 yaşında ki adam zoro kılıç saladı di

ulan onu bunu gecinde danshi kokousei no nichin jo nasıl oluurda 9 Hyouka 3 Little Busters! Chuunibyou demo koi ga Shitai 5 Accel World 7 Kokoro Connect gibi boktan serilerin kat be kat önünde olmalıydı ki btoom un hakkı yenmiş

ulan beyin a.cıklanmısı mı yasıyorsunuz lan antenler k - project i izlememiş gibi yorum yapmayın lan ulan sao iyi bir anime olabilir iyi bir animede ama sadece romantizmle kazandıgı asikar konusu okadar ilginc değil k - project kadar orjinal değil oyun içinde kısılı kalmaları klasik örnk : btoom en basiti listede var ama niye 1. değil cünkü okadar derin ask yok lanet olsunki aksiyon animesi iyi olabilecekken gidip salak gibi romantizme baglayan beyinsiz animator veya mangaka light novel sa yazar lanetler olsun ki bozdunuz animeyi okadar ask bünyeye zarar

Buranın bir forum olduğunu ve kuralları olduğunu unutmayarak yorum yazalım. Argo kelimeler bu forumda yasak. Diğer insanların görüşüne saygılı olmak gerekiyor. Şimdilik uyarı veriyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abla Sen Affetmiş Olsanda Ben Kabul ettmiyorum!

Benim Haddime düşmez ama Argo ve Küfür Niteciliğinde bir kelime söylemiş o yüzden siliyorum!

Uyarı vermenin anlamını biliyor musun bilmiyorum fakat uyarı vermek 3. kez olduğunda banlanıyorsun bildiğim kadarıyla. Silmekten daha etkili yani ^^

Her ne kadar ilk 5'in ne kadar saçma olduğunu düşünsenizde hakkıyla kazandılar. Türkiyede olsun , Japonyada olsun hayran kitlesi çok olan animeler var orada. Sırf reklamdan 1. olan bir anime olsaydı bu dünyada Dragon Ball Z dünyanın en iyi animesi seçilirdi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyarı vermenin anlamını biliyor musun bilmiyorum fakat uyarı vermek 3. kez olduğunda banlanıyorsun bildiğim kadarıyla. Silmekten daha etkili yani ^^

Her ne kadar ilk 5'in ne kadar saçma olduğunu düşünsenizde hakkıyla kazandılar. Türkiyede olsun , Japonyada olsun hayran kitlesi çok olan animeler var orada. Sırf reklamdan 1. olan bir anime olsaydı bu dünyada Dragon Ball Z dünyanın en iyi animesi seçilirdi...

Ne alaka kardeş. DBZ biteli 10 yıldan fazla oluyor. Şimdi bunu mu kıyaslayacağız dbz ilk serisine göre vasat da olsa bu listedekileri toplasan bir db efsanesi etmez. Evet reklam önemli bu piyasa da. Örnek narutonun abd de ki yayımcısı bir yerlerini yırtı,daha çok satmak için ve 1. olturdu abd de. Sao nun yaptığı reklam parasını az çok sende biliyorsun. Ve japonya da reytingte ilk 50ye bile girememesini. Japonya da fanı çok az kitlesi abd de

Dersiniz bundan şundan hak etti birşey demem. Seviyorsunuz diye hak etti hak etmedi demeyin.Deadman wonderlandan ve btoom'un reklamı olsa saounun aldığı oyun rahat 5 katını alırdı. Sao neden birinci oldu,çok basit.

Abd wow gibi oyunların yapımcısı en çok online oyun oynayan ülke. Abde her oyunun forumu sao nun reklamını yaptı. Türkiye de bile görürsün reklamcıları. Gir gw2 forumuna mesela

Neden sao izleyenlerin çoğu sadece saoyu izlemiş animeciler?

veya neden romantizm fetişleri?

ve ne tesadüf ki alacakaranlık gibi baltaya sap olmaz bir filmin rekorlar kırdığı ülke abd de bu kadar seviliyor?

neden anime ve manga kültürü abdnin binlerce kat üstünde olan japonya da reyting az olduğundan erken final yaptı?

1. oyun da ilk 30 da olan. İlk bölümü ile 1. olan bir seri reytingte,nasıl 2. oyun da ilk 50ye bile giremedi?

Söylemeyim diyorum ama,yapmayın hacı,iyi sevin de bu ödüllerin hak ettiği için verildiği gibi bir yanılgıya düşmeyin. Her yıl oscarın adam kayırması ile bir farkı yok bu verilen ödüllerin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

afedersiniz ama siz k-project i nerenile izlediniz onun sonu gibi insanı derinden etkileyen bir finali sao daki gibi klasik bi finalle kıyaslamanız hata k-project 1. liği bile hakkediyor hem sao belli bir yerden sonra sapıttı.Magi yi listede görsek güzel olurdu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne alaka kardeş. DBZ biteli 10 yıldan fazla oluyor. Şimdi bunu mu kıyaslayacağız dbz ilk serisine göre vasat da olsa bu listedekileri toplasan bir db efsanesi etmez. Evet reklam önemli bu piyasa da. Örnek narutonun abd de ki yayımcısı bir yerlerini yırtı,daha çok satmak için ve 1. olturdu abd de. Sao nun yaptığı reklam parasını az çok sende biliyorsun. Ve japonya da reytingte ilk 50ye bile girememesini. Japonya da fanı çok az kitlesi abd de Dersiniz bundan şundan hak etti birşey demem. Seviyorsunuz diye hak etti hak etmedi demeyin.Deadman wonderlandan ve btoom'un reklamı olsa saounun aldığı oyun rahat 5 katını alırdı. Sao neden birinci oldu,çok basit. Abd wow gibi oyunların yapımcısı en çok online oyun oynayan ülke. Abde her oyunun forumu sao nun reklamını yaptı. Türkiye de bile görürsün reklamcıları. Gir gw2 forumuna mesela Neden sao izleyenlerin çoğu sadece saoyu izlemiş animeciler? veya neden romantizm fetişleri? ve ne tesadüf ki alacakaranlık gibi baltaya sap olmaz bir filmin rekorlar kırdığı ülke abd de bu kadar seviliyor? neden anime ve manga kültürü abdnin binlerce kat üstünde olan japonya da reyting az olduğundan erken final yaptı? 1. oyun da ilk 30 da olan. İlk bölümü ile 1. olan bir seri reytingte,nasıl 2. oyun da ilk 50ye bile giremedi? Söylemeyim diyorum ama,yapmayın hacı,iyi sevin de bu ödüllerin hak ettiği için verildiği gibi bir yanılgıya düşmeyin. Her yıl oscarın adam kayırması ile bir farkı yok bu verilen ödüllerin.

Sword Art Online 'nin 1. olma nedeni pek MMORPG şeklinde anime olmaması ve olanlarında dandik olması.

Ayrıca sen nerden biliyorsun sadece Romantizm fetişlerinin izlediğin anket falan mı yaptın ? Yaptıysan bizimlede paylaş ona göre konuşalım...

Final yapmasının sebebi zaten 25 bölüm sürecek olmasıydı. Novel nasılsa Animesi de öyle oldu. Sen hangi reyting 'den bahsediyorsun ???

2. Oyun 'u anlamayanlar çok ondan o kadar düştü. Anlamadan yorum yapmanız , eleştiri yapmanız cidden çok kötü..

Birde üstüne Sword Art Online 'yi sadece Aksiyon için izleyenler var. Bu One Piece değil. Sadece Aksiyon , Macera yok. Sword Art Online hepsinin harmanlanmış hali.

Oscarı falan bilmem ama Sword Art Online bu ödülü zaten HAK EDİYORDU.

Bunlara ek olarak Sword Art Online 'nin Tokyo Anime Ödüllerinde , En iyi Tv Serisi , En iyi Orjinal Hikaye ödüllerini de aldığını hatırlatırım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.