Jump to content

2012 En iyi İlk 10 Anime

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 97
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

10 Daily Lives of Highschool Boys Tadakuni, Hidenori ve Yoshitake çok yakın üç arkadaştır. Gittikleri lise erkek lisesi olduğundan bunun sıkıntısını yaşamakta ve bundan dolayı karşı cins ile karşı

Another, Chuunibyou Demo Koi ga Shitai!, BTOOOM!, K-Project, Little Busters! kesinlikle Sword Art Online'ın üstünde olmalıydı. ne bileyim SAO güzel animeydi ama bunların üstünde göremiyorum ne yazık k

one piece sadece aksiyon mu?trollüyor musun kardeş sen beni. 50+ %13 oranında okuyucusu olan %80'i +18 olan bir seriyi aksiyon için mi izlendiğini zanediyorsun. 50 yaşında ki adam zoro kılıç saladı di

one piece diye birşey duydun mu hiç ?

2012 demesini saymıyorum bile

dünya da naruto 3 milyon satarken japonya da 6 milyon satıyor. One piece ise geçen sene tam 38 milyon sattı. Abd satışlarını baz alıyor işte ne yapacaksın. Naruto hiç bir zaman one piece geçemedi.,konu bu değil zaten. Adam gitmiş 2003 animesini.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu mantıkla gitseydi dünya. İnsanoğlu ilerleme kaydetmiş olmazdı. Böyle şeyler hakında eleştri ve itiraz yapamıyorsan,sana ne verseler uygundur.

Yoksa abdnin adın bile bilmediği türkanimetvnin gereksiz bir konusun da niye yorum yazayım. Bir şey yaparken amaç her zaman bir şeyi değiştirmek değildir. Takmış değilim fikrimi söylüyorum ve bunu mantıklı şeylerle destekliyorum. Herkesin böyle yapması gerekir.3 sayfa gereksiz hak etti hak etmedi deyip geçen bir insana hiç saygım yok malesef.

Senin saygın olup olmaması senin kişiliğini gösterir. Ayrıca bu oylamalar Japonyada yapılıyor. Sen gelip T ürkiyede laf desen ne olacak ??

He en fazla ne olur bazı kişiler izlemeyip listeye aldıysa senin bu abartılı yorumlarına aldaranak izlemez. En fazla bu olabilir..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Senin saygın olup olmaması senin kişiliğini gösterir. Ayrıca bu oylamalar Japonyada yapılıyor. Sen gelip T ürkiyede laf desen ne olacak ??

He en fazla ne olur bazı kişiler izlemeyip listeye aldıysa senin bu abartılı yorumlarına aldaranak izlemez. En fazla bu olabilir..

Japonya da mı yaplıyor?

Merak ettim hangi anket sitesi yapıyor. Japonya da manga dışındaki oylamaların hepsi resmiyeten uzak fan oylamalarıdır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Accel World 5ci olmuş. Accel Worldun bence sıralamaya bile girmemesi lazım Sword Art Onlinenin 1ci olması bizi tabiki şaşırtmamakla beraber bu tarz konulu animelerin tuttuğunu düşünürsek Türkiyede iyi çizim sanatçıları olsa Japonya falan tanımayacağını göstertmiştir.zaten Sword Art Online bildin Yeşilçamın gelecek versiyonu la şaka maka ek olarak 2ci olan animenin konusu baya güzele benziyo yarın başlarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.