Jump to content

Map Anime Yorumluyor | 06 | Death Note |

Önerilen İletiler

öncelikle yazacak söz bulamam buna tam bir baş yapıttır kendisi herkez öle düşünüyor mu ? yani baş karekterler fangirller için mükemmel baş kadın karekter misa fanboylar için tamiyle müthiş yan karekterler bana göre tam olmuş oturmuş daha sonradan giren L astları felan yazacak cümle bulamıyorum :D son olarak sonu beğenmeyenler kira nedne öldü diyenler kötüler her zaman kaybeder cümlesini yazıp yourmu yapıştırıyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 8 ay sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Uzun süredir aranızda değildim, yavaş yavaş dönüyorum! :D Herkese merhaba, ve Map'in geyikli anime yorumlama şeysinin 6. Bölümüne hoş geldiniz! Bugün'ün animesi , (TamamArtıkİstemeyiBırakınAlınYoru

beni de Code Geass çok etkilemişti, Death Note'u izleyeli daha 1 sene bile olmadı o yüzden öyle büyük bi değişim yaşamadım sanırım :D o değişimi lise 1-3 arası FEM dersanesine gittikten sonra yaşamışt

madem konusu açılmış, içimi boşaltmam lazım :D Spoilers... Spoilers Everywhere...

(no offense)adam zaten anime boyu Tanrıcılığını köküne kadar oynadı, finalde ufak bir "şans" ile ağzının payını vermek biraz garip. o kadar akıl oyunundan sonra seriye/mangakaya/yapımcılara yakışmayan hareketler bunlar. bug yok demişsin bence de finale kadar bug yok ama finali epic fail bana göre.

L nin ölmesinden  :dead-onion-head-emoticon:  sonra animeyi bitirseler benim top10 liseteme girerdi anime. Sonundan hiç bahsetmiyorum bile :bleeding-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.