Jump to content

Yaz 2013 Anime Bültenleri

3n4bL3

Yaz 2013 Anime Bültenleri  

141 oy

1. 1. Yaz 2013 Anime Bültenleri

• Uta No Prince-Sama Maji Love 2
    • Dansai Bunri no Crime Edge
    • Ginga Kikoutai Majestic Prince
    • Hataraku Maou-sama!
    • Devil Survivor 2 The Animation
    • Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru.
    • Karneval
    • Photokano
      0
    • Aku no Hana
    • Hyakka Ryouran: Samurai Bride
    • Date A Live
    • Red Data Girl
    • Ore no Imouto 2
    • Shingeki no Kyojin
    • Suisei no Gargantia
    • Mushibugyou
    • Arata Kangatari
    • Toaru Kagaku no Railgun S
      0
    • Sparrow's Hotel
    • Ouji to Warawanai Neko.

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 53
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu sezon izlediğiniz ve sevdiğiniz Animelere oy verme zamanı. Animeleri izlememiş ve izlemek isteyen kullanıcılara bilgi vermek ve animeler hakkında yorumlar yapmak için güncel olarak böyle bir başlık

Bu yılın en dehşet animesi Shingeki no Kyojin'dir. Çok iyi başladı, böylede gider diye umuyorum. Yine Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru ve Karneval'da bu sezon güzel başlayanlar arasınd

Ouji to Warawanai Neko. Gerek komedi gerek romantizm ve gerek de echhisi ile iyi harmanlanmış bir seri.Gülmek istiyorsanız başlayın derim.Ayrıca çizimleride çok hoş,karakterleri çok seveceksiniz :) B

• Yöneticiler

sadece tek bir animeye oy verebiliyoruz. bu sezon oldukça güzel animeler var.benim favorilerim Hataraku Maou-sama! , Suisei no Gargantia ve Shingeki no Kyojin

Oylama bu seferlik kapatılmıştır. tek oy kullanarak istediğiniz animenin izlenmesi için oy verebilirsiniz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouji to Warawanai Neko.

Gerek komedi gerek romantizm ve gerek de echhisi ile iyi harmanlanmış bir seri.Gülmek istiyorsanız başlayın derim.Ayrıca çizimleride çok hoş,karakterleri çok seveceksiniz :)

Bilmeyenlerin en kısa zamanda başlamasını öneririm.

Bu kadar az oy almasına şaşırıdım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir usuiimisaki

Bu sezon izlediğiniz ve sevdiğiniz Animelere oy verme zamanı. Animeleri izlememiş ve izlemek isteyen kullanıcılara bilgi vermek ve animeler hakkında yorumlar yapmak için güncel olarak böyle bir başlık açtım. Yaz sezonunda çıkan animeler bu şekilde kullanıcılara oylamaya sunularak hangi animenin ne seviyede olduklarını görebilecekler.

Neden? Kullanıcılar için böyle bir oylama yapıyoruz derseniz. Herkes tarafından izlenen animeler bence güzel bir oylamayı hak ediyor. Herkes 5 dakikasını ayırarak bir yorum ve birde oy kullandığında bunların tekrar size döneceğini unutmamak gerekiyor.

Not: Sezonu devam eden ve listede olmayan animeler, yayımlanınca güncel olarak oylama listesine eklenecektir. Altyazısı yayımlanmayan ve sitemizde olmayan anime ankete alınmayacaktır.

kaichou wa maide sama nezaman gelecek ikinci sezonu
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.