Jump to content

Büyü türü ?

Hiiyyep Gordneel

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 30
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Zerefin karanlık büyüleri ve Fairy Rule Ve ya Law adı ne tam bilmiyorum :D

en çok sevdiğim büyü tarzı yok. belki ultear'ın ki olabilir. ama onuda tam sevemiyorum. ama en sevdiğim büyücü tarzını söyleyebilirim. birden fazla değişik büyü kullanabilen büyücü. ama fairy tailde ö

Dragon Slayer tabii ki :D

en çok sevdiğim büyü tarzı yok. belki ultear'ın ki olabilir. ama onuda tam sevemiyorum. ama en sevdiğim büyücü tarzını söyleyebilirim. birden fazla değişik büyü kullanabilen büyücü. ama fairy tailde öyle bişey yok ki bence aşırı saçma. madem bir büyücü büyüyü öğrenebiliyor yani doğuştan gelme kimliğinde belli olan bişey değil neden hiç biri daha fazla büyü öğrenmeye çalışmıyor. herkesin belli bi tarzı var o tarz takılıyorlar. çok yararlı olabilecek ama basit büyüler olabilir. mesela beş duyuyu artıran büyüler uçmanı sağlayan büyüler daha hızlı koşmanı sağlayan büyüler. harry potter bu yüzden büyücülük bakımından en sevdiğim seridir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

en çok sevdiğim büyü tarzı yok. belki ultear'ın ki olabilir. ama onuda tam sevemiyorum. ama en sevdiğim büyücü tarzını söyleyebilirim. birden fazla değişik büyü kullanabilen büyücü. ama fairy tailde öyle bişey yok ki bence aşırı saçma. madem bir büyücü büyüyü öğrenebiliyor yani doğuştan gelme kimliğinde belli olan bişey değil neden hiç biri daha fazla büyü öğrenmeye çalışmıyor. herkesin belli bi tarzı var o tarz takılıyorlar. çok yararlı olabilecek ama basit büyüler olabilir. mesela beş duyuyu artıran büyüler uçmanı sağlayan büyüler daha hızlı koşmanı sağlayan büyüler. harry potter bu yüzden büyücülük bakımından en sevdiğim seridir.

Wendy' nin büyüsü :)

bir kaç tane seçip bir sıralama yapmak gerekir bence. 1 tane yetmez.

1. Erza' nın donatması

2. Happy' nin exceed büyüsü ve komboları

3. Wendy' nin gökyüzü ejder biçiciliği ve buffları :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.