Jump to content

Zodiac Hackers (Unutamayacağınız Bir FF) 22/24 (2.Sezon Başladı! Yeni Bölüm Geldi!)

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar, sonunda bu konuyu açtığıma çok memnunum :D Bayağıdır üzerinde çalıştığım bir hikaye. Sonu belli ve tam olarak 2 sezon. Fakat öyle bir FF olacak ki unutamayacağınızı garanti ederim

Konu yazmamışsın amaçları ne bunların ? Anlatıma gelince 1.kişinin ağzından anlatmışsın :D anlatımın güzel olmasada 1.kişinin ağzından anlatmak acemilerin işi bence...

Güzel bir şeye benziyor,takip edeceğim. Ama anlatımın da ve cümlelerinde hatalar var. Örneğin 3.bölümde 3.şahıs kullanmana rağmen "... fakat kalbimin " diye yazmışsın. Veya bir paragrafta da " kafasın

Biz burayı terk edene kadar oradan kalma olur mu?"

"kalkma" galiba

"Yavaşça henüz kalkamadığım koltuğa geri oturdum. Yavaşça arkamı döndüm ve internet sitelerinde yavaşça dolaşmaya başladım."

iki kere "yavaşça" kullandığından okurken bir kırıklık oluyor.

"Bu sözlerden sonra Koç bir şey diyecekse de tüm kelimeleri içinde tutmayı yeğledi, çünkü biliyordu Oğlak ile bir tartışmaya girmek, kesin galibiyet demektir."

galibiyetin kimin için olacağı biraz havada kalmış.

"Normal bir insan bunu bilemek fakat biz ikimiz birleşince, şey pek böbürlenmek gibi olmasın fakat bulduğumuz şey gerçekten muhteşem"

"bilemez"

bunlara bi el at :)

güüzel bir flashbackti. Bu okulda öğrenip kullanmadığımız bilgilerden çıkardığın süper güç her yapımda olduğu gibi ilgi çekici. Bundan başka ne gibi güçler çıkaracağını özellikle bekliyorum belki senin FF den bir FF çıkarabilirim böylece :D Bir de cümlelere şu bakımdan dikkat et biraz daha. Hani kişileri 100 bölümdür izliyormuşuz gibi onlara hiç betimleme yapmıyorsun. Tamam tanımladın başta da insan unutuyor yani :) devamını bekliyoruz

Bilgilendirme için teşekkür ederim :D Şu çeviri işiyle de uğraştığım için doğru düzgün kontrol edemedim :D Ve ilginiz için teşekkürler yeniden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karakterlere daha çok yer vermeye başlamışsın. Söylenen şeyleri düzeltiyorsun :)

Şu focusvision'ın psikolojik kısmına biraz daha deyinebilirdin bence. Sonuçta insanın korunma refleksinden gelen bir şey hani yan etkileri içinde "bir kere bu moda girdin mi kısa zamanda sakinleşmelisin yoksa yapılan kısa devre yüzünden artan ani adrenalin kan akışını bozabilir." ya da "Sonuçta korunma refleksine kısa devre yaptığımız için bu sözü söylemeden çalışmaması gibi bir durumda suratınıza atılan bir soda için bile aciz kalmanıza yol açabilir" gibi

Kullanma ihtimaline karşı çözümde vereyim :D

1-focusvision kullandıktan sonra gözlerinizi kapatarak diyaframdan aldığınız derin bir nefes kan akışının yavaşlamasını sağlar

2-antreman sırasında zaman zaman bu sözü söylemeden sodayı tutmalısınız. 5 focusvisionda 1 hiçbirşey söylemeden

devamını bekliyoruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Terazi yavaşça kolunu geri çekti ve İkizin söylediklerini düşündü. Doğru söylüyordu Öncelikle Koç ve Yengeç'i ziyaret etmeliydi. Sonuçta öğretmenleri onun yüzünden ölmüştü..."

bu bölümde güzeldi artık uzun yazıyorsun :lol: karakterleri açıklarken ve 5. bölümde kovayı tanımlarken yengeçin onun öğrencisi olduğunu söylemiştin ve kovada yaşıyor. oğlak aslanın öğrencisiydi burayı yanlış yazmışsın galiba koçla oğlak'ı ziyaret etmeliydi sonrada kovayla yengeçi demeliydin ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Terazi yavaşça kolunu geri çekti ve İkizin söylediklerini düşündü. Doğru söylüyordu Öncelikle Koç ve Yengeç'i ziyaret etmeliydi. Sonuçta öğretmenleri onun yüzünden ölmüştü..."

bu bölümde güzeldi artık uzun yazıyorsun :lol: karakterleri açıklarken ve 5. bölümde kovayı tanımlarken yengeçin onun öğrencisi olduğunu söylemiştin ve kovada yaşıyor. oğlak aslanın öğrencisiydi burayı yanlış yazmışsın galiba koçla oğlak'ı ziyaret etmeliydi sonrada kovayla yengeçi demeliydin ^_^

Bilgilendirme için teşekkürler :D Hemen editleyip düzelttim :D Burçları yazınca kafam biraz karıştı anlaşılan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.