Jump to content

Zodiac Hackers (Unutamayacağınız Bir FF) 22/24 (2.Sezon Başladı! Yeni Bölüm Geldi!)

Çevirmen-J

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba Arkadaşlar, sonunda bu konuyu açtığıma çok memnunum :D Bayağıdır üzerinde çalıştığım bir hikaye. Sonu belli ve tam olarak 2 sezon. Fakat öyle bir FF olacak ki unutamayacağınızı garanti ederim

Konu yazmamışsın amaçları ne bunların ? Anlatıma gelince 1.kişinin ağzından anlatmışsın :D anlatımın güzel olmasada 1.kişinin ağzından anlatmak acemilerin işi bence...

Güzel bir şeye benziyor,takip edeceğim. Ama anlatımın da ve cümlelerinde hatalar var. Örneğin 3.bölümde 3.şahıs kullanmana rağmen "... fakat kalbimin " diye yazmışsın. Veya bir paragrafta da " kafasın

Kurgu hoş, karakterler hoş da, ya olaylar çok yavaş ilerliyor, ya da bölümler çok kısa. 6 Bölümdür sadece hapishaneden çıktığını, takımı kurmaya çalıştığını görüyoruz. Bunun dışında gerçekten okuyucuyu kendisine bağlıyor. Tebrik ederüm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni bölüm eklendi. Umarım beğenirsiniz :)

Oğlak güzel bi giriş yaptı çok cool gerçekten :D koçun çözün yöntemini sevdim B)

Mesaj yazmıştım ama gelmemiş,süper bir bölümdü.Oğlak çok cool ya :D

Yeni bölümlerde o cool'luk daha da artacak :D

Kurgu hoş, karakterler hoş da, ya olaylar çok yavaş ilerliyor, ya da bölümler çok kısa. 6 Bölümdür sadece hapishaneden çıktığını, takımı kurmaya çalıştığını görüyoruz. Bunun dışında gerçekten okuyucuyu kendisine bağlıyor. Tebrik ederüm :)

Şu anda belli bir olay var zaten, ama yinede araya bir şeyler katmaya çalışıyorum :D Az kaldı merak etme, yakında boş yer kalmayacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.sezonu beraber oluşturalım diyorum teklifim bu ;)

ben de kısa filmler için senaryo yazmıştım bi aralar ki hala bazı mangalar için one-shot kıvamında mini hikayerle yazıyorum

FF e gelince...

1-) konu sürükleyici, anlatımın sade fotoğraf kalitesinde anlatıyosun harflerin direk beynimdeki tuvale nakşediyor

2-)kurguda biraz zayıflık var karakterler çok ucu açık kalmış gerçi FF bu bi seviyeye kadar olur ama biraz daha çizgisi belli olabilirdi karakterlerin...

3-)"Cennete yazılan kod" bu bi yerden tanıdık geliyor fantezi çok hoş :)

eline sağlık...devamını bekliyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.sezonu beraber oluşturalım diyorum teklifim bu ;)

ben de kısa filmler için senaryo yazmıştım bi aralar ki hala bazı mangalar için one-shot kıvamında mini hikayerle yazıyorum

FF e gelince...

1-) konu sürükleyici, anlatımın sade fotoğraf kalitesinde anlatıyosun harflerin direk beynimdeki tuvale nakşediyor

2-)kurguda biraz zayıflık var karakterler çok ucu açık kalmış gerçi FF bu bi seviyeye kadar olur ama biraz daha çizgisi belli olabilirdi karakterlerin...

3-)"Cennete yazılan kod" bu bi yerden tanıdık geliyor fantezi çok hoş :)

eline sağlık...devamını bekliyorum...

2. sezon değil fakat 3 ve ya 4'ü beraber yazabilir :D Çünkü 2.sezonu çoktan yazdım :D Karakterlerin ucunun açık olması, yine 2.sezona dayanıyor. Şu anda karakterleri size yabancılıyorum, 2.sezonda geçmişlerini öğrendiğinizde zaten karakterlerin neden öyle davrandığını anlayacaksınız :D

Yorumun için teşekkürler bu arada. Ve yine söylüyorum, okuyanlar yorum yapmaktan çekinmesin :D Eğer böyle üst üste "Yeni bölüm geldi" diye mesaj atmaya devam edersem flood'dan bana ne olur bilemiyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.