Jump to content

Karışık Çizimlerim :)

JrKagan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 121
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Foruma başlangıcımı bi kaç resim ile yapmak istetim.Bi kaç eski çizimim taslak kullanmadığımdan dolayı genellikle orantı sorunu yaşıyorum :)

dar alana karakter sığdırmak amaçlı bi çalışmamdı ama tam olarak bitiremedim :D

İlk resimlerinin bazılarında orantı sorunu var senin de söylediğin gibi. Onun dışında sevdim ben. Şu kare sığdırma çalışmanı ayrı bir sevdim. :D Ellerine sağlık. :D

teşekkür ederim şimdilerde fazla göze batacak kadar kalmadı gibi orantı sorunum çizmeye devam :D

oranlamada yardımcı olabileceği için söylüyorum basit şekil kullanmaya çalış yuvarlak kare felan bide kaleminle ölcebilirsin :D

büyük resimler için kullanıyorumda minnacık alana denerken olmuyor yav o zaman göze hoş gelecek şekilde dalıyorum resme :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

taslak kullanınca olmuyor ya çizemiyorum :D bi yerden başlıyorum resme sonra akışına bırakıyorum, şiddetle bleach'i tavsiye ederim ama fillerları atlayarak vede çok teşekkür ederim :D

tatilde arka arkaya izliycem zaten, Bleach izlememenin eksikliğini yaşıyorum :D bi de Gintama'yı aynı şekilde izliycem

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu bayağı iyi olmuş, imzayı görmesem "Yalan la bu, çizmemiştir ı-ıh"derdim. Ki özellikle imzayı aradım. :D

İşte ben de bugün Usui çizeyim dedim.. Olmadı.. Ağzı bir tarafa gözü bir tarafa kaydı. Ne diyeyim yapabilenler devam etsin. :D

çok teşekkür ederim :D sende çizersin sadece hata yapmaktan korkma bide ne kadar gerekirse uğraş 3, 4 saat olsa bile devam et bu şekilde elin alışır günlük çizersen. hatalı çizgilerini silip durma doğru çizgiyi bulana kadar üstünde dene ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.