Jump to content

Naruto Shippuuden'in Fillerdan Vazgeçmeye Niyeti Yok.

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Naruto Shippuuden’in Mayıs ayı yayın akış listesi açıklandı. Görünüşe göre Naruto Shippuuden’in doldurma bölümlerden vazgeçmeye hala niyeti yok. Mayıs ayında yayınlanacak olan bölümler: 2 Mayıs: Naru

animesini izlemeyi bıraktım artık mangasını okuyorum animenin adı Naruto Shippuuden değilde Naruto Fillppuuden olmalı

bu arada amygirl imzandaki adamın kepek sorunumu var aynısını bende yapabiliyorum da onuki daha çok parlıyo not:sanırım flood yaptım bu iletiler nerden siliniyodu

• Forum Admin

bu arada amygirl imzandaki adamın kepek sorunumu var aynısını bende yapabiliyorum da onuki daha çok parlıyo

not:sanırım flood yaptım bu iletiler nerden siliniyodu

İletini silmeye gerek bir dahaya flood yapmamaya dikkat edersen sorun olmaz ^_^

İmzamdaki adamın kepek problemi yok :D sadece saçları doğuştan permalı... :D kendisinin en büyük hayali saçlarının düzleşmesi :D

Bilmiyorsan animenin adı Gintama... Beyaz saçlı permalı baş rolümüzün adı Sakata Gintoki... :D Benim namı diğer abiciğimdir kendisi... :wub: İzlemediysen tavsiye ederim ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu arada amygirl imzandaki adamın kepek sorunumu var aynısını bende yapabiliyorum da onuki daha çok parlıyo

not:sanırım flood yaptım bu iletiler nerden siliniyodu

gintoki'ye süper bi bakış açısıyla baktı arkadaş :D

animesini geçen yıldan beri takip etmiyorum filler olmasa şuan çok güzel bölümler izliyor olacaktık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Niye izlediğimi ben de bilsem...

Bu yaz mangayı okurum herhalde, 2014'te bitiyorsa... O zaman bu kadar filler vererek devam ederse Naruto Shippuuden '16'ya kadar rahat devam eder ki. Zaten mangayla anime arasında şu an uçurum var neden hala filler verdiklerini anlamış değilim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.