Jump to content

Infinite Stratos Anime'sinin 2. Sezon Tanıtım Videosu Onaylandı

torotoro

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Resmi ekleyen

ANN' ın haberine göre; cumartesi günü olan IS All-Night Festivalinde yeni bir Infinite Stratos ve Infinite Stratos 2 sezon animesi onaylandı. Ayrıca kısa bir tanıtım videosu yayınlandı.

Myanimelist'te geçen hikaye; "Infinite Stratos" isimli Japon mühendisleri dış iskelette çalışan ana silah tasarlamıştır. IS sadece kadınlarda çalışmaktadır ve erkekler üzerinde kadın hakimiyeti olan bir toplumdur. Orimura Ichika, 15 yaşında bir erkek çocuktur ve yanlışlıkla IS pilot eğitim okulunda IS ye dokunur. IS'nın ilk defa erkek üzerinde çalışması sonucu Orimura Ichika IS eğitimi almak zorunda kalır. Ichika'nın kızlarla çevrili yoğun hayatı başlar.

OYUNCULAR

Kouki Uchiyama - Ichika Orimura

Yōko Hikasa - Houki Shinonono

Yukana - Cecila Alcott

Asami Shimoda - Lin Yin Fang

Kana Hanazawa - Charles Dunois

Marina Inoue - Laura Bodewig

2. Sezon Tanıtım anidb

Not: Tanıtım ve Resim 1. sezondandır.

Not 2: "IS" animenin kısaltılışı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. Sezona Resmen Aşık Olmuştum ( ♥ ♥ ♥ ) 2. Sezonuda İnşallah 1. Sezon Kadar Heyecanlı Ve Sürükleyici Olur Haber İçin Arkadaşımıza Teşekkür Ederim Bu Haberi Uzun Zamandır Bekliyordum.

Anime Zaten Fevkalade Bir Anime En Sevdiğim Anime Listesinin Başlarında Olan Bir Anime.

1. Sezonda Çizimleri Ve Hikayeyi Çok Sevdim Umarım 2. Sezonda Yine Aynı Şekilde Aşık Olurum. :D ♥

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1. sezonunu severek izleyenler için şimdi 2. sezonunun çıkıcağını görmek güzel olmuştur. :)

BU yanı güzel de hep 2. sezonunu herkesin beklediği ve istediği animelerin 2. sezonu gelmez bir türlü. :P O yüzden bu haberleri görünce bir yandan da üzülüyorum. :huh: :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.