Jump to content

Royz,DİARUA;MoNoLith,Moran,Matenrou Opera

Taishaku

Önerilen İletiler

Klipleri görünce bunlar hangi animenin cosplayı falan diyebilirsiniz ama bu gruplar kendilerini visual-kei (ya da alt türevleri neyse) denen bir akıma fena kaptırmış giden sıradışı görünmelerine rağmen sıkı parçalar yapan en beğendiklerim.Hepsi hakkında bir tanıtım yapmak isterdim ama o kadar araştırma yapmadım ve fazla bir bilgim yok müziği dinleyin yeter beğenen çıkacaktır eminim. :)

bunlar benim seçtiğim parçalar;

Royz-NOAH

http-~~-//youtu.be/euTgtIdJPTQ

DİAURA-Lost November

http-~~-//youtu.be/hmlQFHceBmI

diğerleri için ekleyemedim bakmak isteyene en iyi bulduklarımı tavsiye ederim.Bu grupları bilen dinleyen var mı? :)

MoNoLith-Fairy Tale

Moran-L'oiseau Bleu

Matenrou Opera-Murder Scope

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 9 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • Forum Admin

Eeeeeeee bir sene Eurovision şarkı yarışmasını kazanan bir grup vardı.. Hard Rock Halenuia şarkısı.. Finlandiya dan ...

Ajssksjjdd acaba böyle imaj yapmalarındaki amaç ne? İlgi çekmeye çalışmak mı... Böyle kostüm ve makyajlarla konser verdiğimi düşünemiyorum :D

Konuya gelince grup tanıtımlarından çok visual kei akımını tanıtır gibi olmuş... Gruplar için tek tek güzel tanıtım konuları açacak bir cengaver bekliyoruz :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.