Jump to content

En Zeki Anime Karakterleri

Amygirl

Önerilen İletiler

Yagami Light - Death Note

L - Death Note

Makise Kurisu - Steins;Gate

Lelouch vi Britannia - Code Geass

Shikamaru - Naruto

Ouma Kurosu - Guilty Crown

Tsutsugami Gai - Guilty Crown

Emiya Kiritsugu - Fate/Zero

Mavis Vermillion(1. Master) - Fairy Tail

zekasına hayran kaldığım aklıma gelmiyor başka şu an :D

edit: bana kalırsa Light daha zeki L'den. L'in bitirici hamlelerini önceden görebildi, bunlara hazırlık yapabildi vs. L sadece birinden şüphelendi(doğru kişiden şüphelendi, evet) ama bunu kullanamadı. kullanamamasının sebebi de Light'ın ondan çoğu yerde 1 adım önde olmasıydı. sonuç olarak Light L'i yendi zaten, hileyle hurdayla da olsa farketmez, savaşta her şey mübahtır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 226
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim zeki karakter listem şöyle... Hatake Kakashi- Naruto Witch'in hatırlatması üzerine Shikimaru-- Naruto Urahara Kisuke- Bleach ( hele bi bölümde şok olmuştum adama :o ) Kurotsuchi Mayuri- Bleach

aizen sousuke -bleach dr. vegapunk -one piece

Oreki Houtaru - Hyouka İtachi - Hangi animeden olduğunu yazmama gerek yok heralde :D

Posted Images

• 2 hafta sonra...

Tabiki Shikamaru, Shikaku babamızda zekidir. Naruto'da gerçekten bayağı zeki karakter var hepsini yazarsam ooo bu ikisi en zekileri tabi :3 Death Note'da tabiki L,L'den sonra Near, Bleach'te ise Aizen, Urahara. Naruto gibi bunda da bayağı zeki karaktler var ama en zekileri olarak bunlar. Kaichou wa maid-sama'da Usui bana göre bayağı zeki erkek tabi bir Shikamaru değil =D Başka aklıma gelmiyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim zeki karakter listem şöyle...

( Yagami Light'ıu saymıyorum farkındaysanız... Hırslarına yenik düşmüş birisi bana göre zeki daha doğrusu akıllı değildir -_- )

Burada zekadan bahsediyoruz...Hırsına yenik düşmek vs. zekayla çok uzak kelimeler bunlar -.- konu irade olsaydı belki...

Ayrıca söz konusu "Kira" olunca zaten iradesi sınırların ötesinde bi karakter. Basit bi hırsa kapılarak herkesi amaçsızca katleden sapık bi katilden bahsetmiyoruz burada dünyayı biraz olsun temizlemek için kişiliğini-ailesini-onurunu herşeyini feda eden birinden bahsettiğimizin altını çizelim.

olay hırs vs. olsaydı "Kira" yerine para ve menfaatlerini düşünen bencil birini izlerdik.

tekrar düşünlelim...

"L" karakterine kapılıp onun etkisi altında Kira'yı da bu kadar harcamak yalnış ...

spoiler içerisnde "kilit" yorumum bulunuyor "Death Note" u izlememişseniz kesinlikle açmayın !!! -sizin iyiliğiniz için-

Hatta "Kira" o kadar zeki ve manga-anime içerisnde gerek zeka-gerek irade hakimiyeti karakteristik özllker vs. yönlerinden o kadar üstün tasarlanmıştır ki yazar onu öldürememiştir...Onun ölümü bile bir başka insanın hatasına bağlanarak gerçekleşmiş kısaca Yagami yine yüceltilmiştir..Herşeyi yöneten yarı-tanrının ölümü yardımcısının hatasıyla olmuştur...

hata: peşinde fbı- japon teşkilatı vb. birimlerin kol gezdiği bi adamın yediği yemekten-içtiği sudan şüphelenmesi gerekir ve defterin bir parçasını kesinlikle ayırmalı ve her ihtimali düşünerek onu kullanmalydı..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.