Jump to content

En Zeki Anime Karakterleri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 226
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim zeki karakter listem şöyle... Hatake Kakashi- Naruto Witch'in hatırlatması üzerine Shikimaru-- Naruto Urahara Kisuke- Bleach ( hele bi bölümde şok olmuştum adama :o ) Kurotsuchi Mayuri- Bleach

aizen sousuke -bleach dr. vegapunk -one piece

Oreki Houtaru - Hyouka İtachi - Hangi animeden olduğunu yazmama gerek yok heralde :D

Posted Images

Danganronpa'daki mor saçlı kız var ( adını henüz ezberleyemedim :P )

Sailor Moon-Ami

Hyouka-Houtarou

Kaichou wa Maid-sama-Usui

Mirai Nikki-Yuno

Şimdilik bu kadar gibi ama yukaridakilerin hepsinin zekası farklı yönlerde; o yüzden kıyas yapamadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Near yazmayın şuraya lütfen :D  Mello olmasa ne yapabilirdi ki ?  Ayrıca yazarın hikayeyi baştan savmasıyla kazandığı çok açık

Death Note`un kendi yazarı zaten açıkladı Light`ın L`den zeki olduğunu, Near da L`den zeki değil herhalde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir nemesiss

belirli bir siraya gore degil kafama gore yazarsam,

shikamaru (naruto), levi (shingeki no kyojin), riko (kuroko no basket), momoi (kuroko no basket), roy mustang (fullmetal alchemist), l (death note), akise (mirai nikki), lelouch (code geass)

simdilik aklima gelenler bunlar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Shingeki no Kyojin'i insanların hepsi farklı izlemiş sanırım, ben levi'de normal insan zekası harici bir zeka ışıltısı göremedim, çok zekiydi de ben mi fark edemedim acaba, beni algılama gücümü aştı mı yoksa adamın zekası :P  fangirllük ve Fanboyluk kokusu alıyorum <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir nemesiss

Bu Shingeki no Kyojin'i insanların hepsi farklı izlemiş sanırım, ben levi'de normal insan zekası harici bir zeka ışıltısı göremedim, çok zekiydi de ben mi fark edemedim acaba, beni algılama gücümü aştı mı yoksa adamın zekası :P  fangirllük ve Fanboyluk kokusu alıyorum <_<

aslinda haklisin suan animede izledigim kadariyla asiri bir zeka fiskirmasi durumu olmadi ama ilerleyen zamanlarda bu yonunu bizlere daha cok gosterecek gibi dusunuyorum -_-  hani boyle cok sayilan, sevilen bir tip olmasindan kaynakli sanirim. adam bu kadar sayiliyorsa vardir bir is diye dusunuyorum <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her op zeki olacak degil ya :P

3. Kez fikir degistirip imzamdaki kucuk sherlocku one suruyorum.

Tensai Ikkyuu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.