Jump to content

En Zeki Anime Karakterleri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 226
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim zeki karakter listem şöyle... Hatake Kakashi- Naruto Witch'in hatırlatması üzerine Shikimaru-- Naruto Urahara Kisuke- Bleach ( hele bi bölümde şok olmuştum adama :o ) Kurotsuchi Mayuri- Bleach

aizen sousuke -bleach dr. vegapunk -one piece

Oreki Houtaru - Hyouka İtachi - Hangi animeden olduğunu yazmama gerek yok heralde :D

Posted Images

• Forum Admin

deat not seyrettim bence light da L de çok zekilerdi.izlerken hayretler içinde kaldım bence yazarıda bi okadar zeki

mangaka söz konusu olursa bana göre de Bleach in mangakası Tite Kubo en zeki mangakadır. Adam hem yazıyor hem çiziyor :D hem de böyle bir kurguyu

Gintamanın mangakası ise mizahi olarak en zeki mangakadr bana göre :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Demin gördüm hala light L den daha zeki diyenler var hayretler içindeyim light bile dünyanın ne idüğü belirsiz bir karakteri saniyeler içinde bulamaz ryuzaki Tamamem sıfırdan adamı buldu  hem L light'ın  kira olduğunu biliyordu L'nin yanındakiler light'ın olacağını ihtimal vermiyordu sürekli karşı çıkıyorlardı L'e o olamaz benim oğul felan diyordu baba yagami ve ayak takımı Hem light  madem o kadar zekidi de niye L'e o kadar yakınken bile öldüremedi hem rem olmasa light yine ryuzakiye bir halt yapamazdı hala light diyenleri kınıyorum  :P

1.L

2.Tokuchi touna dır  B)

Yazarın kendisi dedi death note manga 13. volumede var. Ayrıca aynı konumda değillerki L kira olsaydi light onu arayan kişi olsaydı bulamayacağını nerden bilebilirsin ? Bana sorarsan eşit şartlarda olmadıkları için karşılaştırmak zor ikiside dahi sonuçta

Yazarın ne dediğinin ne önemi var herkes izlediğinden okuduğundan farklı çıkarımlar yapabilir.Manga-ka'ların göremedikleri o seride sen görebilir farklı düşüncelerle farrkli sonuçlar çıkarabilirsin.Hem nerede görünmüş ana karakterin geri plana kaldığı manga-ka kendi yarattığı L'i rem olmadan raitoya yedirmedi.Hem ben light zeki değil demiyorum ki o da çok zeki bazıları yazdıklarımı yanlış anlamış Benim düşümcem benim çıkarımım L'in light zeki olmasıdır.Hem soruşturmada L başından beri tekti Kaito ise kaç kişi ile iş çevirdiler.Kısacası raito korkak bir tilkidir Teke tek bile yemedi daha ne diyeyim.Manga-ka nın seri hakkındaki ütopyası farklı benim farklı senin farklı o yüzden böyle tartışmalar oluyor.

Bu konu ilk açıldığında büyük tartışma çıkmıştı.. L mi Kira mı ikisi mi hiçbirisi mi diye.. O zamanlar admin değildim ve tartışmanın içinde ben de vardım.. Aslında seviyeli bir tartışmaydı ama Barış admin hepimizi kovdu ve tartışma iletilerini sildi. Uyarayım gençler tartışma ortamı çıkmasın çıkarsa aynı şey başınıza gelebilir.. Artık adminler daha acımasız pislikler.. Duygusal davranmıyoruz gerekeni yapıyoruz  :ph34r:  :P  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.