Jump to content

En Zeki Anime Karakterleri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 226
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim zeki karakter listem şöyle... Hatake Kakashi- Naruto Witch'in hatırlatması üzerine Shikimaru-- Naruto Urahara Kisuke- Bleach ( hele bi bölümde şok olmuştum adama :o ) Kurotsuchi Mayuri- Bleach

aizen sousuke -bleach dr. vegapunk -one piece

Oreki Houtaru - Hyouka İtachi - Hangi animeden olduğunu yazmama gerek yok heralde :D

Posted Images

• 2 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

Madara İtachi Kakashi Shikimaru Kira L Lelouch Schneizel  

Light bence de L den daha zeki, fakat bu L'nin de bir deha olmadığı anlamına gelemez.

Bence bu konu eğitimleriyle de alakalı.Anın da Japonya'da olduğunu buldu diyenler ne bekliyordunuz ki adam dehaların yetiştiği okuldan dehaların dehası olduğu için seçildi, hayatını dedektifliğe adadı, sadece dahilerin aldığı özel bir eğitim aldı.Bu mantıkla bir sokak serserisinin eğitimli bir boksçunun karşısında ne kadar  şansı varsa ona sahipti Light. Light'ın kaynakları vardı da L'nin yok muydu, dünyanın en büyük teşkilatlarının toplandığı toplantıda tartışmasız dedektif oldu, tabi ki Ölüm Meleğiyle ikisi farklı şeyler ama sonuçta o da kaynak. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En başta aklıma Gintama Sougo geliyo istediği şekilde yaşayan insan zekidir çünkü   :good-luck-onion-head-emoticon: 

hakkını vermek lazım code geass Lelouch etkili o konuda :good-job-onion-head-emoticon:

Spiral izleyen azdır ama ana karakter Ayumu çok iyi gerçekten :cheer1-onion-head-emoticon:

No.6 nezumi girdiği her yerden bi şekilde çıkıyo ki bu zeka gerektirir :cool-onion-head-emoticon:

Ayrıca düşmanını iyi sezen bütün karakterler zeki gelir bana :admire-onion-head-emoticon:

zeka sadece stratejik deil sonuçta pratik olunması gereken durumlar var :hehe-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Aklıma direk Yagami Light gelsede durum biraz şaibeli bence. L ve Light'ı eşit görüyorum. Yine de serideki Mello karakterini unutmamak gerek Kira'nın sahte defter mevzusunu çakıp Near'a haber uçuran ve yakalatan oydu. Seride güç değil daha çok zeka savaşı olduğu aşikar zaten herkes zeki :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.