Jump to content

Tsukuyo [FC]

Cold Dewil

Önerilen İletiler

112439.jpg

TSUKUYOOO...

Öhmmm Gintama serisinin en güzel meyvesini biraz size tanıtayım.Tsukuyo/Tsukyyyy ( Ay anlamına geliyor Tsukuyo ismi, seride de güzelim sarı saçlara sahip zaten :D ) diğer bir ismiyle Shinigami Courtesan kendileri :ph34r:

Bu güzelliğinin altında ki sır tabiki o ölümcül soğuk bakışları ve yeri geldiğinde takındığı tsundere halleri... ( Bana haller geldi... )

Neyse bilmeniz gereken özelliklerini sıralıyım...
170 cm uzunluğunda,52 kilo ağırlığında,C-D arası ölçüleri olan sarışın,yüzünün sol tarafında kendi tarafından ( Mazoşist değildir,Sevdiklerini korumak için kadınlığından vazgeçmiştir -_- ) açılmış bir yara bulunan Yoshiwara diye Gintamada geçen ve kortezan ( Hayat kadını bir nevi... ) olan bir yerde yaşıyayıp büyümüş ve canından çok sevdiği Hinowa ( Güneş anlamına gelir ... Hep öyle Güneşle Ay birbirinin zıttı efenim anlaşamazlar değil işte... Gintama bu tamam mı :D neyse gaza gelmeden devam edeyim... ) hizmet eder.
Hyakka diye geçen ve Yoshiwara da düzeni sağlamak için kurulmuş azgınlık,taşkınlık yapanları temizleyen aynı şekilde işi bitmiş,beğenilmeyen yada yaşlı kortezanları öldürme görevi olan bir grubun lideridir.Sert ve soğuk olmasının sebebi budur...Red Spider Arcda kendisi hakkında daha fazla bilgiye sahip olup geçmişi hakkında bilmediklerimiz ( Mesela yüzü nasıl yara oldu ? Neden Hinowaya bu kadar bağlı ? Neden bu kadar güzel falan öğreniyoruz :ph34r: :D )

Seride gördüğümüz yönü...Spoiler içerir...

İlk olarak 139. bölümde Yoshiwara in Flames adlı Arcda endamıyla podyuma çıkan Tsukuyo,Gintokinin Yoshiwarayı kurtarmasına yardım etmiş ve kendisine szda olsa bağlanmıştır.Hyakka üyeleriyle birlikte Yoshiwaraya tekrardan güneşi getiren Tsukuyo biraz olsun özgürlüğün tadını çıkarmaya başlamıştır.Red Spider Arcda ise eski hocasının Yoshiwaraya geri dönmesi ve onlara saldırmasıyla şoka uğramıştır.Bu Arcda geçmişi, neden yüzünün çizik olduğunu ve en önemlisi şimdiki değerlere nasıl ulaştığı açıklanmıştır.Hocası Jiraiya tarafından başta yenilip kaçırılan Tsukuyoyu Ölsemde o herife Hoca dedirtmem !!!... nidalarıyla Klas ellemanımız,animemizin permalısı, Beyaz Şeytan Gintokinin kurtarmasıyla mutlu sona ulaşmıtır...

Azcıkda Resim gösteriyim size...

gintokitsukuyogintama30.jpg

Güzelimizin tek zaafı ( Nedense Japonlarda hep oluyor bu ... ) Sake... :D
tumblr_m5xlvyCzLi1r7ra01o1_500.gif

Heee bu arada diğer karakterlerle ilişkisine değinmedim.Tabi ki asıl 3lü müz olan Gintoki-Shinpachi-Kagura ile çok iyi anlaşıyor.Aslında Red Spider Arcda bunu tamamiyle görebiliyoruzda...
Yanlız ilerde Romantik olmayan bu animede Romantizm katma girişimi bulunursa hiç çekinmeden oyumu GintokixTsukuyo ya veririm

gintoki_and_tsukuyo_by_crisshion-d4qnwnp

tsukuyogintama306921464.jpg

Üye alımlarımız açıktır...

Gerçi az olmasını isterim.Tsukyyy bana kalır ama...

Şöyle düşündüm Rütbe filan yok yani oturupta ne verebilirim ki size...İlk gelen Tsukuyonun tokası olur ,öteki piposu olur diyemem şahsen...Onun yerine Tsukoya yaklaşma mesafenizi belirleyebilirim.

Şimdilik gelenlere Güzelimize 30 cm ile 1 metre arası yaklaşma izin verebilirim ancak o kadar

Başkan:

*Cold Dewil

Diğer Üyeler:

*BynMubo ( Yüzü )

*ozmet1231 ( Sol Kol )

*songena2

*DenizEren... ( Bacaklarında ki çoraplar )

( Bu üyeye teşekkürler bacakların tapusu hala bende :D Zor verilir  :ph34r: )

*Amygirl ( Gözlerinin morluğu...Sordum kendisi istiyorsa gözlerimi de alabilir dedi :P )

*Ilithyia ( Göğüslerini...Admin'e torpil 2'sinide verdim gitti :P )

*Lightning ( Tatlı Dudakları )

*DEATHSLIDES

*0nLin3

*Leffwn ( Kimonosunun iç kısmı :P )

*SeeU (Yüzünde ki çizgiler )

*free word ( Saçındaki kunai şeklinde olan, fırfırlı ve püsküllü kırmızı renkli toka )

*Megane-san  (Piposuuuuuuuu )

İmzamız:

ei4o.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TSUKUYOOO... Öhmmm Gintama serisinin en güzel meyvesini biraz size tanıtayım.Tsukuyo/Tsukyyyy ( Ay anlamına geliyor Tsukuyo ismi, seride de güzelim sarı saçlara sahip zaten :D ) diğer bir ismiyle Shi

Keşke Fan Art olsaydı. :D :ph34r: Gintoki bana Tsukuyo da sana kalmış olurdu. :rolleyes: :ph34r: Neyse fc'yi daha fazla işgal etmiyim ben. :lol:Gören de anti fc deyim sancak. :D

Sen neresini aldın acaba ^_^

Bize anca kol demek.Yüzünü isterim :D

Yüzü olarak ayarladım :D

Ben daha tanımıyorum ama hem merak ettim hem de spoiler yemek istemedim. Bu yüzden yarım yamalak okudum :D

Neyse "Henüz tanımıyor ama fc'ımızda" diye ekler misin? :D :)

Eklerim tabiki :D Tanırsın okudukça Gintamayı izledikçe :D

Özel istediğin bir yeri var mı ? :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.