Jump to content

Turkanime.tv Üyelik, Aktivasyon ve Giriş Yapamama Sorunu!?

Önerilen İletiler

• 3 sene sonra...
  • Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

1 = Üyelik Aktivasyonun gerçekleşmemiştir. (aktivasyon yapılması gerekiyor, mailinize gelen linke tıklayınız.) 2 = Kötü davranış veya hakaret yüzünden banlanmış olabilirsin. 3 = Siteye fazla girmedi

başka sebepleri olanda eklesin, açtığım konuyu düzenleyebilir ekipten olanlar, ben sadece başlığı açayım dedim, millet başlık açıyor hep bu konu hakkında :ph34r:

Posted Images

• 1 sene sonra...

gerçekten biri şu konuya el atsın sadece konuşmak istiyorum beni engelleyen arkadaşın bana garezi var o belli küfür yok hakaret yok tartışma yok beni direk engelemiş hiç bir şekilde hatalı bir konuşmam yok ama diyelim ki oldu beni uyarabilir ve konuşmayı silmemi yada düzenlememi isteye bilirdi onuda yapmadın geçici bir süre ile yorumları kapatabilirdin ses etmezdim çünkü belli rahatsızsın geçekten aşağıda yorum örnekleri var  arkadaşın kaldırdığı sildiği yorumlarım bir göz atın bu yetkisniz yetkili kimse kesinlikle bir doktora gözükmeli psikolojik rahatsızlığı var o belli yada ergen sadece sevdiği bir karaktere laf ettim diye egosunu tatmin etmek için beni engellemiş olabilir geçekten küfür etmek istiyorum aslında çoktan hak etti neredeyse 2 ay oldu yaklaşık bir on gündür muhatap arıyorum ama yok yetki verirken birilerine neye dikkat ediyorsunuz sadece al yetkiyi havanı at hiçbir halt etmem  diyorsanız o başka tam adamına denk gelmişim

hgtdf.PNG

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.