Jump to content

Amv yardım

İtaçi

Önerilen İletiler

Arkadaşlar selamun aleyküm,ben amv yapmak istiyorum ama bilmiyorrm,sony pro 11 indirdim,total video converter ve total video player ve video edit magic 4.1 programlarım var,nasıl amv yaparım...

Amv yapmak için animeden bazı bölümleri kesmek lazımmış,nasıl keserim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vegastayken "S" harfine bastığında videoyu keser zaten.. AMV yapmak aslında çok zor bir şey değildir.Çoğu kısım zaten AMV yapan kişinin hayal gücüne kalmıştır.İstediğin animelerden kesitler alarak ona arkadan bir müzik verirsin.Temel olarak AMV budur..Ama genellikle AMV'ler öyle çok uzun olmaz 1 şarkı uzunluğunda olurlar hadi bilemedin 2.Bu arada şarkı ve görüntü senkronizasyonu çok önemlidir..

Bunlara dikkat edersen zaten AMV yapabiliyor olursun gerisi hayal gücüne kalmış.Görüntülerin şarkıya uyup uymadığı, hangi görüntüleri alcağın, geçişleri nasıl ayarlayacağın vs. bunlar hakkında başkalarının pek yardımı dokunamaz.Eğer zaten bunları da başkaları söylerse o AMV senin olmaktan çıkar..

Umarım bilgiler işine yarar :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Kardeş hevesin kırılmasın ama Vegas pro işidir yani ben bile vegasın çeyreğini çözememişimdir ki 2 yıldır vegas kullanıyorum.Baya zor bişeydir ve en azından 1 tane bile ders izlemediysen daha kolay programlar kullanmanı tavsiye ederim.

Örneğin:Camtasia Studio:Çok kolaydır ayrıca intro falan yapabilirsin videoyu kesebilir biçebilir herşeyi yapabilirsin ^^

Ha ben vegas kullancam diyosan ozaman ders alman için bu kişiyi tavsiye ederim.Youtube'a yaz bunu;

RequiemEaqLe

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.