Jump to content

Boku wa Tomodachi ga Sukunai Live Action Movie

torotoro
 Share

Recommended Posts

• Forum Admin

Resmi ekleyen

Kyoto'daki Ryukoku Üniversitesi, resmi Twitter hesabı üzerinden yapımcı Toei ve prodüksiyon stüdyosu Times In (Akihabara @ Deep'den tanınabilirler) adına bir Boku wa Tomodachi ga Sukunai Movie projesi için casting alımlarına başlandığını duyurdu.

Kaynak: ANN

Merak ediyorum da acaba adamlarda animeyi hazırlarken fikir mi tükeniyor da daha sonra aradan zaman geçince tekrar ele alıyorlar...İzleyenleri hiç düşünmüyorlar ..Bizler ne olacak nasıl bitecek derken anime belli bir aradan sonra tekrar çıkıyor..Ondan sonra zevki de kalmıyor benim için..Paylaşım için arigatou.

öyle bi finalden sonra yeni sezon saçma olurdu zaten movie le bağlamak daha mantıklı umarım fazla uzun surmez yapmaları sabırsızlıkla bekliyorum

sana katılmıyorum dostum bence final iyiydi 3.sezona bağlıcaklar işi işde bunlarda onun ön gösterimi gibi bişey olucak heralde

sana katılmıyorum dostum bence final iyiydi 3.sezona bağlıcaklar işi işde bunlarda onun ön gösterimi gibi bişey olucak heralde

hocam 3. sezon olabilmesi için işin brezilya dizisine dönmesi lazım 2. sezonun bitisinde çunku çok önemli 2 olay oldu (spoiler vermicem diye kendimi zorluyorum anla sen ) bu olaylara çözum getirmek için 1 sezon çok fazla 4 veya 5 bölumde çözulebilecek bişey bu hatta belki de 2 bölumde (ama umarım dedigin gibi 1 sezon daha çıkartırlar)

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.