Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

Katekyo Hitman Reborn(komedisi güzel de zorlama aksiyon bir yere kadar kılıç ustasından tuta ilizyonlara kadar saçmalamışlar. Adam kılıcı eline alır almaz usta oldu)

Hiç de katılmıyorum sana Katekyo Hitman Reborn muhteşem bir seridir bana göre. Bu arada sen bir adamın kafasından ateş çıkacağına inanıyorsun da illüzyona mı inanmıyorsun .-.

Baka to Test to shoukanju ( idi sanırsam son kısmını yanlış yazmış olabilirim ... 2 adet sezonu var gülmemek için kendini tutma :D bu da iyidir ;) )

Beelzebub( Mangaya uyup uymadığı umrumda değil ama güzel bir seriydi.

Full Metal Panic ( tüm serisini izle 2 adet mangaya uymayan serisi bir adet de mangaya uyan serisi var bana göre mangaya uyup uymaması sorun değil ikisi de güzeldi.

11eyes( konusu biraz garipti ama güzeldi yani başını döndürür ama izlerken)

Hyouka ( öğrendiğim bir bilgiye göre olabildiğince kitabı buraya koymuşlar ve bence güzel bir seriydi sonunda seni baya bir şaşırtacak şeyler olucak ama söyliim

Bakemonogatari +Nisemonogatari+Nekomonogatari( hepsi birbirinden güzel hikayeyi biraz zor takip edebilirsin ve çok hızlı yazılar geçer ama baya da iyidir :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

İnanmakla ilgili değil be hacı, rebornu o kadar ilzediysek sevmişimdir ama zaman kaybı gibi görüyorum. Komedisi çok iyi ama dövüş mantıkları çok saçma geldi bana. Adam kılıcı eline alır almaz usta oldu 1 ay geçmeden özel teknikleri öğrendi bide üstüne kendi teknik yaptı.(kılıç ustalığı işi bleachteki gibi mistk değilse yıllarca sürecek bir iştir.)

ilizyona saçma demedim ilizyonu saçma yapmışlar dedim. İlizyonun mantığını uzun uzun anlatmak istemiyorum şimdi.

Hacı dedim tepki alırım diye.......

Beniim sevdiğim anime azdır ben kaliteye önem veririm. Kalite derken dövüşler aksiyon falan değil felsfesi ve konuyu nasıl ele almış bunlara bakarım.

İzlediğim anime 100'ü geçse de içlerinde sevdiklerim

One piece

FMA 2

Death Note

Code geas

GTO

gibi serilerin animesi hoşuma gitmiştir. Hoşuma giden bir kaç tane daha var Rurouni kenshin gibi.

Manga olarak

One piece

Veritas

Vagapund

Berserk

Gantz

Naruto

gibi seriler hoşuma gider ama bunları tavsiye üzerine izlediğim veya okuduğum yok sayılır. Sevdiğim animeyi niye buraya yazayım ki zaten..

Bleachin de at ve kral dışında adam akılı felsefesi yok zaten ama at kral efsanedir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bide herkes Naruto diyo ben bi ara izledim bana göre çok kötü ama

İzlersin bir ara,bakma abartıyorlar beklentin fazla oluyor sadece. Ama güzel bir seridir shipe geçtikten sonra az izleyip mangadan devam edebilirsin.(senin tercihin tabi)

Beni animeye başlatan arkadaş uyarmıştı narutodan başlama en iyisi naruto diye gezersin diye. Bende ftdir hitman reborndur izledim. One piece de burun kırın ede ede izledim sonra aldı beni götürdü tabi. Narutonun çizimleri çok kötü ilk seri de eski olduğundan efekt yok. 2. seriye geçme ama böyle dedim diye.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nurarihyon no Mago ( 2 adet serisi var 2. sezon sonunda kesik bitse de bu günlerde deriye kalan 2 adet bölümü de ova olarak çıktı sanırsam :) güzeldir tavsiye ederim)

Bu arada o kılıç şeysi sanırsam tekniğin özelliği ile ilgili bir şey -_- pek takılmamıştım ben ona eğer bir kere de beceremezsen tekniği bir daha yapamazsın gibi bir kuralı vardı o tekniğin _-_ kafamı baya bir karıştırmıştır ama yine de iyi bitmiştir kendisi X Burner : Air

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nurarihyon no Mago ( 2 adet serisi var 2. sezon sonunda kesik bitse de bu günlerde deriye kalan 2 adet bölümü de ova olarak çıktı sanırsam :) güzeldir tavsiye ederim)

Bu arada o kılıç şeysi sanırsam tekniğin özelliği ile ilgili bir şey -_- pek takılmamıştım ben ona eğer bir kere de beceremezsen tekniği bir daha yapamazsın gibi bir kuralı vardı o tekniğin _-_ kafamı baya bir karıştırmıştır ama yine de iyi bitmiştir kendisi X Burner : Air

/ Hiçbişey anlamadım bundan :P

|

|

.....kılıç şeysi???....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İzlersin bir ara,bakma abartıyorlar beklentin fazla oluyor sadece. Ama güzel bir seridir shipe geçtikten sonra az izleyip mangadan devam edebilirsin.(senin tercihin tabi)

Beni animeye başlatan arkadaş uyarmıştı narutodan başlama en iyisi naruto diye gezersin diye. Bende ftdir hitman reborndur izledim. One piece de burun kırın ede ede izledim sonra aldı beni götürdü tabi. Narutonun çizimleri çok kötü ilk seri de eski olduğundan efekt yok. 2. seriye geçme ama böyle dedim diye.

OLAMAZ BEN NARUTODAN BAŞLADIYDIMM!!!!! :o
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.