Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

Darker Than Black: Son zamanlarda izleyicisi artmaya başladı gerçi ama yinede çok daha fazla izleyicisi olması gerektiğini düşündüğüm bir anime ^^

Air tv : Ünlü değil ama zeka geriliği olan kızların, saçma aşk hikayelerini anlatan bir çok animeden daha hoş bir hikayesi var.

Dragon Ball: Fanı olan arkadaşlardan özür diliyorumdaa? İzlediğim en berbat animelerden biri ve nasıl bu kadar fanı var anlamış değilim O.o

Genel olarak Ecchi tarzı animeler çok saçma geliyor bel altına vurdukları için ayıp bulduğumdan değil. Sadece çok saçma.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fanı olan arkadaşlardan özür dileyerek başladım cümleye. Başlıkta olduğu gibi ünlü olan berbat animeler yazıyor "bence" de ünlü olmasına karşın berbat bir anime. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Darker Than Black: Son zamanlarda izleyicisi artmaya başladı gerçi ama yinede çok daha fazla izleyicisi olması gerektiğini düşündüğüm bir anime ^^

Air tv : Ünlü değil ama zeka geriliği olan kızların, saçma aşk hikayelerini anlatan bir çok animeden daha hoş bir hikayesi var.

Dragon Ball: Fanı olan arkadaşlardan özür diliyorumdaa? İzlediğim en berbat animelerden biri ve nasıl bu kadar fanı var anlamış değilim O.o

Genel olarak Ecchi tarzı animeler çok saçma geliyor bel altına vurdukları için ayıp bulduğumdan değil. Sadece çok saçma.

Kızlar Dragon Ball u sevmeyebilir ama en iyi Shonendir yani...

Ecchilerin hepsini bu kategoriye katma bence çok kaliteli olanlar var ...

Mesela benim bahsettiğim Midori Days çok güzeldir bu konuda ya da Great Teacher Onizuka gibileri..

Ha yüksek doz erotik unsur içerenlere ben de bir şey diyemem saçma oluyorlar... Konu iyi olsa bile araya ecchi unsuru girince saçma geliyor.. Buna örneğimde High School of The Death... Arkadaş konu iyi çizim iyi saçma sapan ecchi var içinde...

Mesela alın size Dünya'nın en saçma sahnesi :D

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aslında hepsi demedim genel dedim :D Yoksa Chobits ecchi ama çok severim :3 Birde resim açılmıyor bende :(

aaa nasıl açılmaz :o :o emek emek aradım o sahneyi bir de :D

dur bağlantı olarak vereyim o zaman :D

http://gallery.fanserviceftw.com/_images/0ffdbda9d7942ae3c30605497141508f/4810%20-%20animated_gif%20boobs%20breasts%20bullet%20busujima_saeko%20high_school_of_the_dead%20physics%20this_is_possible%20zombies.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi öncelikle az bilinirlerden kastım daha çok Turkanime ve Türkiye kapsamındadır,yoksa oldukça bilinen serilerdir.

Toward to Terra bana göre mükemmel.***

One outs az bilinir ama çok kalitelidir.***

Hajime no İppo da aynı şekilde.***

Getbackers hoş.

The Legend of The Legendary Heroes (sonu ortada kalıyor ama genel olarak güzel anime)

Mobile Suit Gundam 00 en sevdiğim mechadır.***

Trigun güzeldir.

Toriko şahanedir :) ***

Kingdom oldukça iyidir ama sanırım çevirisi yarım kaldı burada.

Giant Killing şahanedir.***

Heroic Age güzeldir.

Tokyo Maijin Gakuen... hoştur.

Chrome Shelled Regios

Özellikle yanına yıldız koyduklarımı izlemenizi öneririm Şimdilik aklıma gelenle bunlar az bilinen olarak.Bilinenlerden beğenmiyorum diye yorum yapmayacağım genelde çatışma doğuruyor yok yere.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.