Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

• 1 ay sonra...

School Days kötü ün yapmış İnsanların şehvetle izleyip Finalinden sonra da izlemeyin zaman kaybı berbat bir anime dediği Çok Kral bir animedir

Zero No Tsukaima çok bilinmez ama 10 Numaradır

Seitokai Yakuindomo pek bilinmez ama üstüne komedi animesi tanımıyorum her saniyesi komedi ya

Haiyore! Ünlü olmayan ama çok eğlenceli bir komedi serisidir

Shakugan No Shana pek bilinmez ama izleyenler efsane seri olduğunu bilir

Kötülere gelirsek;

İnfinite Stratos Bence çok boş bir seri aptal erkek harem karekterlerine uyuz oluyorum

Golden Time başladığı gibi bitti ya tamamıyla zaman kaybı 4-5 bölüm izle aşklarını gör kapat

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

School Days kötü ün yapmış İnsanların şehvetle izleyip Finalinden sonra da izlemeyin zaman kaybı berbat bir anime dediği Çok Kral bir animedir

Zero No Tsukaima çok bilinmez ama 10 Numaradır

Seitokai Yakuindomo pek bilinmez ama üstüne komedi animesi tanımıyorum her saniyesi komedi ya

Haiyore! Ünlü olmayan ama çok eğlenceli bir komedi serisidir

Shakugan No Shana pek bilinmez ama izleyenler efsane seri olduğunu bilir

Kötülere gelirsek;

İnfinite Stratos Bence çok boş bir seri aptal erkek harem karekterlerine uyuz oluyorum

Golden Time başladığı gibi bitti ya tamamıyla zaman kaybı 4-5 bölüm izle aşklarını gör kapat

zevklerimiz tam tersiymiş senin iyiler benim ısınamadığım animeler school days ile shakuganda göz çizimleri aşırı abartılı konularıda kötü. Golden Time romantik favori animem.İnfinitede konu fena değil ama erkek karakterin aptal olduğu doğru ama komik anime.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Tasogare otome x amnesia başta komedi sonra dram en sonda romantik ağırlıklı bir anime ama ağlatır resmen.

2-SAO herkes 2. sezondan şikayetçi fakat MMO oyuncusu gözüyle bakıldığında hak verilecek bir anime MMO oyunlar sadece RPG den ibaret değildir.FPS de var ki 2. sezon o türde yoğunlaşmış anime ve gayette güzel yapılmış.

3-Yugioh yılların bildiği bir anime fakat yeni nesil pek için pek ünlü değil ama efsane bir animedir.Hiç bir aniimede Yugioha harcanan emeğin yarısını görmedim.Death note gibi herkesin sevdiği zekice kurgulanmış bir anime 37 bölünden ibaret yugiohsa 800 bölüm oldu her bölümü zekice kurgulanan bir anime.Sonuçta hem anime hem manga hem de bir oyun.

4.Date A Live müziklerinden bile büyük beklentiye sokan fakat beklentinin altında kalan bir anime.

5.Witch Craft Work,  High School DXD nin ecchisiz versiyonu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyi bir konuya değinmişsiniz. Bana sorarsanız Death Note kötü bir animeydi. Adı çok çıkmış, anime izlemeyenler gelmiş bana Death Note diyor. Çok bişe var sanki anime görmemişler. : :lol:

Bugün Hell Girl diye bir animeye başladım dikkatimi çekti Death Note'nin benzeri fakat daha eskisi bir animeymiş.Sanki Death Note bu animeden özenilmiş gibi duruyodu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.