Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

• Forum Admin

Bence de abartılıyor.Ben seviyorum,izliyorum da...Ama bence mangası daha güzel.Yani ilk bölümleri çok ilgi çekiciydi bence Shingeki no Kyojin'in,son bölümlerde hiç olay olmuyormuş gibi geliyor.

Bana kalırsa

Red Garden bir çok öne çıkan seriye beş basar ama izleyicisi yok denilecek kadar az.

Romantik anime olarak Paradise Kiss benim için 1. sırada gelir ama izleyicisi olmasına rağmen pek sevilen,bahsi geçen bir seri değil ki bence gerçekçiliği olsun,çizimleri olsun daha fazla ilgiyi hak ediyor.

Kaichou wa Maid-sama- romantik serilerin ilahıymış gibi herkes övgüyle bahsediyor neredeyse ama bence çok şişirme.Hep aynı olay ,kız kaçar ama seviyordur,oğlan da kovalar ama hoppadır. Bir de sonu yarım bence ne bileyim böyle bir kavuşma olacaksa tam olacak yaa

Spoiler

Nazo no Kanojo X - Tuhaf anime kategorisi Türkiye'de pek dikkat çekmiyor.Halbuki bildiğim kadarıyla yayınlandığı yıllarda en çok izlenen 2. anime vs. olmuştu. Yarım değil diyemeyiz ama serinin müzikleri,işleyişi ve konusu ahım şahım olmadığı halde o tuhaflık hissini insanda uyandırması bence daha fazla övgü hak ediyor.

Ergo Proxy- Ben her şeyiyle çok beğendim bu seriyi ama sorduğum insanlardan % 80 i bilmiyor.

Red Garden konusunda sana katılıyorum :) Ancak çizimleri biraz garipti ya :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence Josei tarzı animeler olması gereken ilgiyi görmüyor gibi. Mesela; Sakamichi no Apollon ya da Natsuyuki Rendezvous kaliteli ancak fazla dikkat çekmeyen animeler.

Bunun haricinde ünlü olup beğenmediklerimin arasında Vampire Knight serisi herhalde başı çekiyor. Seslendirenler hariç sevemedim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...
Misafir The Utopian

Kuroshitsuji: Bu kadar sevilmesinin tek nedeni Sebastian sanırım. Yoksa anime öyle muhteşem değil, yalnızca abartı.

Elfen Lied: Klişeler, mantık hataları, zayıf kalan hikaye... denildiği gibi derinliği de yok üstelik. Neden bu kadar popüler anlamadım. Görselliği var diye de bir anime güzel olmaz. Bazıları da yalnızca vahşete -havada uçuşan kollara, bacaklara- bakıyor.

Berbat demiyorum ama kesinlikle abartılan animeler ikisi de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

Kötü

SAO: Bana göre ÇOK ÇOK ÇOK kötü. Ben bir .Hack//Roots severim ve bu tür animelerin ilkidir. Hakkının yenmiş olduğunu düşünüyorum. Çünkü yabancı ülkelerde .Hack// serisi daha ünlüdür

Another: Bu animeyi izleyerek çok zaman kaybettim. Yani nasıl beğeniliyor anlamadım, sıradan bir amerikan filmi gibi...

Kuroshitsuji: Kötü, iğrenç.

İyi

YU YU HAKUSHO: Bu seri Japonyada zamanında çok satmış, ünlü olmuş bir seridir ama burada bir değeri yok. Hattaki bu seriyi yapan Dragon Ball Kai ve Digimonun yaratıcısıdır. Ayrıca animeyi yapanlarda Bleach, GTO ile ünlüdür. Bu derece muhteşem bir animenin duyulmaması yazık...

SAIYUKI: Bir One Piece kadar uzun hikayesi var, sezonlara parçalanmış olsada 90lardan beri devam etmekte... Bana göre en güzel ve en gizemli, duygusal Shounen anime.

.Hack//: Bu seriyide öneririm.

Naruto: Yorum yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.