Jump to content

Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler

DarkSoul

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 216
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sao(zamanımı harcadığım gereksiz övgüler sonucu izlediğim bir seri) Acell world(sao ile aynı sebepten nalet etiğim bir seri) Elfen lied(fena değilde sonu getirilmemiş) Gantz(mangası narutodur bleac

Abartılanlar -Fairy Tail (Çok bugu var) -High School DxD (Yorumsuz) -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...) -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü dü

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından. Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla ta

Posted Images

High School DxD - Nefret ediyorum bu animeden. Sırf abaza animesi. :/ Aşırı abartılıyor zaten genellikle memesever erkekler tarafından.

Sword Art Online - Özellikle aklını online oyunlara çok fazla takmış fanboylar yüceltiyor bu animeyi. 5-6 bölümden sonra fos.

kardeşim gel bi sarılalım :D

SNK eklene bilir o listeye :) gerçekten abartmaların çok çok altında  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim gel bi sarılalım :D

SNK eklene bilir o listeye :) gerçekten abartmaların çok çok altında  -_-

SNK'nin hardcore fanboyuyum ben de. :P SNK'de beni çeken bir şeyler var ya, diğer animeleri shounense genelde gülerek falan izlerim, dramsa ağlayarak ama tek SNK'yi gerilerek izledim şu ana kadar. Farklı bir etkisi var bence. Kurgusu da çok güzel. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SNK'nin hardcore fanboyuyum ben de. :P SNK'de beni çeken bir şeyler var ya, diğer animeleri shounense genelde gülerek falan izlerim, dramsa ağlayarak ama tek SNK'yi gerilerek izledim şu ana kadar. Farklı bir etkisi var bence. Kurgusu da çok güzel. :D

düşüncene saygı duyarım o zaman ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Naruto(Güzel bir seri ama konusuna göre fazla iyimser geliyor bana yani en iyi sıfatını haketmiyor)

SAO(Yeri bence gayet iyi yalnız anlayamadığım şey neden çok eleştiri aldığı özellikle ''romantizmin çok fazla olması'' diye eleştiriliyor.Halbuki ben hep Japon animelerinde romantizmin az olduğundan şikayet ederim.Yani çoğu romantizm animesinde öpüşme bile olmaz [Ecchi kastetmiyorum yanlış anlaşılmasın])

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sword art online :Konusu iyi başladı yani başları güzeldi sonra mafetmişler vıcık vıcık bir aşk hikayesine döndürmüşler hiç beğenmedim.

Elfen Lied : O kadar amaçsız bir anime ki anlatamam yani

Vampire Night :Zaten buna olan hislerim diğerlerinden önce gelir o kadar saçma sapan bir anime olamaz ya :D kesinlikle vakit kaybı ya 

Naruto :Her zaman söylerim kesinlikle konusu mükemmel ama mangaka kurgulayamıyor. Batırıyor adam resmen ya mangası şu aralr inişli çıkışlı 

Tonari no kaibutsu-kun: Saçma kesinlikle bir aşk animesi çok saçma resmen 7. bölümden sonra insanlarla dalga geçmişler

Yukarıda olmayı hakedenler

Steins Gate: Kesinlikle yukarıda olmayı hak ediyor. İzlerken acayip zevk almıştım

Code Geass: Bence yukarıda olmalı çünkü bana göre çizgisini bozmadan ilerleyen bir seriydi konusu da özgündü

Free : Harika bir spor animesi ama kuroko gibi saçma bir basketball animesinden aşağıda geliyor. Yani yukarıda olması lazım

Sukitte ii na yo: Tek kelimeyle yukarıda olmalı yani bu anime karakterleri çok iyiydi.

kuroshitsuji : Yukarıda olmalı ben sebastian için demiyorum konusu olarak ve karakterleri olarak çok zevkli bir anime ya çok beğenerek izledim değişik bir anime lazım böyle animeler.

Bakuman : Kesinlikle yukarıda olmalı yani eğer manga ve anime izleyip okuyorsak ve bu animeyi beğenmiyorsak bir şey diyemeceğim yukarıda olmalı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha da uzatırdımda neyse :D

Noragami her ne kadar hayranıda olsam sırf görüntüden kazanıyor,olay olarak  -_-

Gintama da 5. bölümdeyim kalitesel olarak mı etkilemiyor yoksa harbi komik bir şey mi yok

High School DxD, echi'nin sınırlarını zorlamış,sırf echi sahneler yüklü,tek dalda yarışacaksa lafım yok

Bakuman 3 kesinlikle yapımcı psikopat son sahne valla...izleyen anlar

Naruto...Çok uzadı be abi..tadı filan kalmadı nijalığın..hele magada nerde o eski suikastçi nijalar diyorum bazen

SAO gelecek olursak  şu ölüm olayı bir ara etkiliydi,sonra kız kurtarma olayı animeyi bozdu dene bilir

Steins;Gate, başları saçma ama sona doğru tadı baya iyi

Kore Wa Zombie Desu ka? Jigokuhen,kesinlikle en berbat animelerden *-*

Guilty crown,sonu kesinlikle saçma bitti,ama izlemeye değer en iyi animelerdeydi

Date A Live, randevu anlamını yitirmiş anime

Infinite Stratos 2. sezon saçma bitti

Fairy Tail, Tost etkisi dediğimiz şeyi fazlasıyla kullanıyor..Kahraman sözde güçlüdür dayak yer sonra birden gaza geldim der savaşı kazanır

Fma berbat fakat FmaB   gayet iyi 

Zetsuen no Tempest bir yere kadar idare eder gibiydi sonun hatırlamıyom ama pek iyi denemez

Danganronpa,kanlı sahneler pembe desem yeterli olcaktır :D

Darker Than Black pek umduğum aksiyon sahnelerini almadım 

Watomote,şu an izliyom ve neden sevdiğini anlamaya çalıştığım animelerde

(Asosyal hayatın ne kadar kötü olduğu üzerine fazla gitmişlersede..neyse bitirmediğim için pek laf atasım yok)

Kokoro Connect,sarmaşık bilmem neysini daha psikopat biri olsa,şöyle kötülük yapmaktan zevk alan tiplerden

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir nemesiss

Vampire Knight, herkes cok begenmis bende bir baslayim dedim inanilmaz bunaldim ve direk biraktim, fangirllerin abartmasi oldugunu dusunuyorum artik

SAO, kotu degildi sevdigim animeler arasindadir ama bu kadar abartilmasini da anlamis degilim, animelerde romantizmi severim de SAO da cok bunaltmaya baslamisti artik konudan sapmisti

Another, kotu degildi ama bununda abartilmasini anlayamiyorum, normal bir korku filmine denkti, sadece degisik olumleri icin izlemeye devam etmistim

FMA, acikcasi cizimlerini hic sevemedim, FMAB'un eline su bile dokemez..

Elfen Lied, baslayali cok olmadi ve beklentilerimin hicbirini karsilamadi

Code Geass ve FMAB'a gereken degerin verildigini dusunmuyorum bence cok cok daha ust siralarda olmalilar. Ayrica Kuroshitsuji, Shingeki no Kyojin ve Fairy Tail'in neden bu kadar elestirildigine anlam veremiyorum. Bu kadar basarili olmalari tesaduf eseri degil sonucta. Hatta Kuroshitsuji daha da basarili olabilecek bir anime.

Kuroko no Basket ile Slam Dunk'i karsilastiranlardan da biktik, bunu da belirtmek istiyorum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.