Jump to content

MEP Projesi | Editör Aranıyor

Exia

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Update 19:20 03.08.2013 kullanılacak şarkı http-~~-//www.youtube.com/watch?v=M7SvsIkYOYc Part dağıtımı 0:00 - 0:48 - 48 sn 0:48 - 1:08 - 20 sn 1:08 - 1:32 - 24 sn 1:32 - 1:53 - 21 sn 1:53 - 2:15 -

Beni Unutma :SDasdasda

Bende varım ancak ne tarz olacak?Çünkü ben Mask işinde çok iyi değilim :D Ama diğer işleri hallederim ^^

Ohoo bende grupta ekliyim ama dünyadan haberim yok :D Kahrolsun yaz okulu <_< Çok hoş düşünmüşsünüz mep candır :wub: Kullanılacak şarkı aynı değil mi, değişmedi?

EDİT: Amaan şu an gördüm face'de sanırım partlar dağıtılmış :( İlk partı alıp Hakkenden'i kullanma hayalleri kurmuştum bende şu 5 dk içinde... Neyse diğer meplere inş. ^_^ Bu arada o grup bu grup değilmiş haha şuan ekliyim ama :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Noob'luğumu mazur görün ama MEP ne? o_O

MEP bir çok kişiyle yapılan AMV 'dir. AMV ise Animelerin bazı kesitlerinin bir araya getirilip müzik eklenip efektler eklenmesiyle oluşan videodur. yani Anime Music Video => AMV . MEP i bilmiyorsan amv yi de bilmiyorsundur herhalde. o yüzden amv yi de açıkladım. genelde MEP ler saniyelere göre kişiler arasında paylaşılır. ve herkes birleştirip AMV yapar. genelde MEP ler AMV lere göre daha iyidir. Çünkü daha kısa olacağı için daha fazla üzerinde uğraşır yapanlar. umarım açıklayıcı olmuştur . ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.