Jump to content

İchiruki mi,İchihime mi?

yin

Önerilen İletiler

Görende küfür ettim sanar, bende saçmaladığınızı düşündüm bu da benim fikrim. Bana emir veremezsin. :D

Herkes kendi fikrini kendi düşüncesini söylüyor diyen birine emir verme demek ilginç :blink:

PS:Konuya ilişkin...

:o Herkes Orihime,Rukia arasında kalmış...

Ben şahsen Orihimeyi sevemedim gitti.Paso kendini ezdirme,küçük görme filan.Özgüveni eksik.Birde her durumda Kurosaki-Kun demiyor mu :ph34r: Nerde benim elektrikli testerem <_<

Ulquiorra iyi dayanmış yani bu zamana kadar ona .Veee bence asıl Orihimeyi sahiplenmesi gereken de Ulquiorra.Ya cevabım Ulhime...

Rukia'ya gelirsem...Ben şu zamana kadar Rukia'nın ichigoya o gözle baktığını sezmedim.Zaten Rukia ağır bir Tsunder :D Olursa Renji belki...

O da boşta kalmasın diye söylüyorum şu an yoksa Rukiayı alan çıkmaz...

İchigo bu gidişle kimle mi birlikte olur derseniz harbiden zor soru...Hani bir ara Yoruichi dedim başlarda ama o da olmadı.Çok zorladım "Hadi ichigo hadi bir hamle et filan " yok...Shinigaminin hası olsada bu konular da Odun kalıyorsun İchigo :ph34r:

Bu yüzden cevabım İchigo bu gidişle ya Sadoya yada İshidaya kalacak -_- Gerçekler acı ama -_- :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk izlediğimde Rukia İchigo olacak sanmıştım ama 20'lere doğru anladım ki Rukia'ı asıl seven yani aşk niteliğinde adam Abarai Renji o yüzden RenRuki derim Renji'nin İchigo'ya bu sahnede yalvarması

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ?? Orihime gebersin istiyorum. ^_^ Kurosakii-kuun diyen

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_< Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow: Ayrıca bu söylediğim için kızabil

Posted Images

• Forum Admin

Görende küfür ettim sanar, bende saçmaladığınızı düşündüm bu da benim fikrim. Bana emir veremezsin. :D

Asıl emir veren sensin yaa :D saçmalamayın demişsin belki saçmalamak istiyor canım :P ki saçmalamıyorum da yani İchigo ile Rukia çok iyi birer dost... Aralarında romantik ya da romantizme yakın bir sahne bile görmedim... Ha Orihime ile de olsun demedim.. İchigo anca evde kalır bu odunlukla :D

Tekrar ediyorum emir vermedim vermem de zaten :mellow: ama benim fikrime saçmalama dememen lazım ^_^

Şöyle gülelim diye aklıma gelen bir sahneyi koymak istiyorum buraya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_<

Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow:

Ayrıca bu söylediğim için kızabilirsiniz ama Orihime ile Ulqıourra daha çok yakışıyor :D :D

ichigoyla rukiayı sevgili yapamalrına bende çok kızyoruum ya o konuda haklısın ama orihimeyle neden ulq. birbirlerine aşık değiller ki :D ana karakter illa biriyle sevgili olmak zorundaysa bu orihime olmalı bence :D kızcağız kaç yıldır seviyo 5 ayrı dünyası olsada ichiyle sevgili olmak istiyo kızı biraz destekleyin ya acıyorum :( ama kararına saygı duyarım orası ayru ulq. ölmeseydi belki sevgili olabilirdi ama bu kadar güçlü bir espadanın ölmesini aklım almıyor bu arada grimmjowa ne oldu öldümü kaldımı merak ediyorumda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.