Jump to content

İchiruki mi,İchihime mi?

yin

Önerilen İletiler

Mangada güncel değilimde ki aslada olamıcam gibi anime yeni bitti okumaya erindim o kadar sayfaları  :D İchigo , İnoue'nin hislerini öğrendi mi mangada oda büyük bir etken olabilir belki   :mellow: Şöyle ikisinden biri yaralı iken yada romantik bir ortamda İnoue açıklasa yavaştan İchime temelleri atılır  :wub:  yada başka bir senaryo kısaca çok sevdiğim ve animenin en güzel kızı olan İnoue'miz ara sıra kendisinden nefret ettiren davranışlarını bıraksada duygularını açıklasa nereye kadar.. Kurosaki - kun :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...
  • Yanıtlar 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk izlediğimde Rukia İchigo olacak sanmıştım ama 20'lere doğru anladım ki Rukia'ı asıl seven yani aşk niteliğinde adam Abarai Renji o yüzden RenRuki derim Renji'nin İchigo'ya bu sahnede yalvarması

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ?? Orihime gebersin istiyorum. ^_^ Kurosakii-kuun diyen

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_< Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow: Ayrıca bu söylediğim için kızabil

Posted Images

Rukia'yı ichigo'ya yakıştırmıyorum hatta ichogu'nun erkek kankası gibi duruyor ne kadar kız olsada :D bence bu kankalık ileriye gitmesin zaten çok belli olan birşeyde varki oda İchigo ve Orihme'nin özenle tasarlanması aynı saç rengi ikisi uyum içerisinde çizilmiş  vs vs Rukia boy konusundada fena kötü bir durumda orihime gayet fıstık gibi kız şahsen şu kurosaki-kun demeleri cinnetlik etsede 90 - 60 - 90 bir kız :D ichigo gidip bu kızı kaçırırsa ve gidip rukia'ya varırsa YOhhH A..... :D gerçi mangakalar genellikle finale kadar tutulan çiftleri yapmaya çalışır ama ne kadar ichigo ve rukia tutulsada orihime daha yakışıyor ve uyumlular kanka ilişkisi değil romantizm ilişki yaşanabilir bu ikisi arasında '-' 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk başlarda ne Orihime nede Rukia ile birleştiremiyordum ama Orihime diyorum şuan aniden ama bugün böyle yazdığıma bakmayayım ben geçen de hiç bir kız olmasın hatta ille birlikte olacaksa bu kişi erkek olsun demiştim.. -ne tatlı olurdu *-*- ÖHM ama şimdi ise madem olacak bari Orihime'nin gönlü olsun canım benim**-**  :7:

:confused-onion-head-emoticon: gene de gönlüm elvermiyor of off kıskanıyorum >-<

Ne amalar ile dolu bi cümle.. n.n

Düzenlenme: Pelin tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Durum şöyle ki rukia renjinin hislerinden, ichigoda orihimenin hislerinden haberdar. Yani renjiye ve orihimeye öylece sırt dönmezler. Ama şuda var, ichigo ve rukia için herşey birbirleriyle başlamıştır yani birbirlerine eşsiz bir minnettarlık duyarlar, bu yüzden birbirlerini ötekilere göre çook daha iyi anladıkları kesin. Bu yüzden ichigo ve rukia, renjiden ve orihimeden haberdarken birbirlerine yürümez. Bunlara rağmen bazen iki sevgili gibi dertleştikleri görülebilir. İchiruki durumu şartların el verdiğince zaten mevcuttur. Orihimede bunun farkındadır. Bu yüzden ichigoya bi kere daha aşık olur. Özet : bu kız milletiyle uğraşılmaz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

İchigo ♥ Rukia tab2 -.-

Orihimeye hiç bi karakter lazım diyil . Köşede sessiz bir şekilde ölsün yeter . Zaten kurusıkı kun taskeeete demekten başka bişi yaptığı yok  :bled2-onion-head-emoticon:

Olmadı animeye beni alsınlar ben öldüriyim  :kill-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchigo Orihime'ye bakmaz ...

Kız mağarada mumla Sakura'yı aratıyor ...

Ayakkabı bağları sadece bir araç ... İnoue'nin iyileştirme gücü de sadece bir araç ...

Tite-sensei şu kıza ya power-up verecek ya öldürecek ...

15 kere Kurosaki-kun dedi helal ...

Anasının karnından Kurosaki-kun diye doğmuş.

Rukia bambaşka ... Kız bankai de açtı. İchigo işte sana layık biri varken şansını kaçırma ...

Ulquiorra İnoue'yi öldürseydin İchigo'ya ne yaptığın önemli değil, helal kardeşim hislerimize cevap verdin seni tebrik ediyorum derdim ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.