Jump to content

İchiruki mi,İchihime mi?

yin

Önerilen İletiler

Ben İchigo-Orihime sevenleri fazla sanardım ,mutlu oldum şimdi.İyi tek Rukia sever ben değilmişim ^_ ^_^_^

katılıyorum bende öle sanıyodum çok sevindi İchiruki tabikide

YjNr3z.jpg

89dDmV.jpg

nedense bu çok hoşuma gidio

D8d4oz.jpg

Düzenlenme: Papillon tarafından
Resimler spoiler içine, 14 puntodan büyük yazı yazmak yasak.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk izlediğimde Rukia İchigo olacak sanmıştım ama 20'lere doğru anladım ki Rukia'ı asıl seven yani aşk niteliğinde adam Abarai Renji o yüzden RenRuki derim Renji'nin İchigo'ya bu sahnede yalvarması

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ?? Orihime gebersin istiyorum. ^_^ Kurosakii-kuun diyen

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_< Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow: Ayrıca bu söylediğim için kızabil

Posted Images

• 2 hafta sonra...
  • 3 ay sonra...

Tabiki İchigo ve inoue aha yazıyorum manga sonu evlilik vs görürsek bu ikisi arasında görürüz Rukia ile olmıyacak hissediyorum 6. his kuvvetlidir bende D: Bazılarınız ichigo rukiyayı seviyor diyorsunuz ki nasıl hissettiniz adam bu konuda prof. ODUN  bana göre inoue ile daha çok duygu yaşamışlığı var D: ama o açıdan değerlendirirsek örnek olarak verebileceğimiz Narutomuz var Naruto ( ichigo ) sakura'yı seviyordu ( rukia ) ama kendisine aşık olan hinata ( orihime ) ile evlendi  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence İchigo ve Rukia arasında bir bağ var fakat dostluk bağının ötesine geçmiyor değer vermeleri doğal başlarına bişey geldiğinde D: Ama İchigo ve İnoue ilişkisi arkadaşlığı geçebilir çünkü ichigo ölümü yenip inoue'yi kurtarmıştır canavar mod'ta iken onu koruyacağım bile demiştir bence bu biraz çelişkili ayrıca inoue hollow maskesinden biraz korktuğu için ( korkma nedeni travma mazur görelim abisinin olayı malum ) Ulqi reisle iken baya bir maskesini açmamaya çalışmıştır .İchigo'nun duyguları var fakat dediğim gibi Prof. ODUN ama tabi manga sonunu bekliyecez böle bi taraflarımızı yırtmakla olmaz yazarın ruh haline bağlı hangi çiftleri evlendireceği konusunda .:D İnoue Kurosaki - kun demeyi bırakıp Power up almalı + olarak ichigo ile konuşurken mallığa vuruyor onuda bırakmalı dediğim gibi ichigo'da odun D: diğer çiftimize gelirsek Rukia ve renji bunların geçmişi var ne yaparlar bilmem artık :D Rukia ichigo'yu dostu kankisi olarak görüyor arasıra günü kurtardığı için hayran kalmaları olabilir ama sevdiğini gösterirmi bilinmez  :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İchiruki birbirini tamamlayan bir çift olur biri disiplinli -Rukia- diğerin de nerede ise aklı havada -İchigo- :'D yani olsa olur güzel de uyarlar uyumlu olurlar da ama olmasın :D -_-

İchihime -neden İchime diye daha iyi olmuyor mu -,-- hmm Orihime'yi severim iyi kız canım bitanem *-* ama İchigo ile olmaz canım sende çok seviyorsun ama yani İchigo diyor biz gardaşız sen bacımsın resmen yürek parçalayıcı :hell-yes-onion-head-emoticon: :p yani olmaz bende pek desteklemiyorum.

İchigo ile kısaca kimseyi birleştiremiyorum nedense içim el vermiyor anime karakterini bile kıskanıyorum ;u; ya benimsin yada kara kapaklı defterin -Death Note x.x- :D <_< kısaca ben ikisini de istemezdim böyle. Yalnız takılsın mümkünse Tite Kubo >-<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.