Jump to content

İchiruki mi,İchihime mi?

yin

Önerilen İletiler

• 1 ay sonra...
  • Yanıtlar 111
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk izlediğimde Rukia İchigo olacak sanmıştım ama 20'lere doğru anladım ki Rukia'ı asıl seven yani aşk niteliğinde adam Abarai Renji o yüzden RenRuki derim Renji'nin İchigo'ya bu sahnede yalvarması

Renji'yi ben haremime alırım gençler boşverin renji-rukia'yı :D Tatsuki mi gördüm orada ? :o Asıl onlar dost ya. Saçı başı noldu o kızın hem ?? Orihime gebersin istiyorum. ^_^ Kurosakii-kuun diyen

İchigo ile Rukia yı çift yapanlara çok kızıyorum <_< <_< Arkadaş adamların harika bir dostluğu var illa aşk mı olması gerek aralarında :mellow: :mellow: Ayrıca bu söylediğim için kızabil

Posted Images

İchigo Orihime'ye bakmaz ...

Kız mağarada mumla Sakura'yı aratıyor ...

Ayakkabı bağları sadece bir araç ... İnoue'nin iyileştirme gücü de sadece bir araç ...

Tite-sensei şu kıza ya power-up verecek ya öldürecek ...

15 kere Kurosaki-kun dedi helal ...

Anasının karnından Kurosaki-kun diye doğmuş.

Rukia bambaşka ... Kız bankai de açtı. İchigo işte sana layık biri varken şansını kaçırma ...

Ulquiorra İnoue'yi öldürseydin İchigo'ya ne yaptığın önemli değil, helal kardeşim hislerimize cevap verdin seni tebrik ediyorum derdim ...

Bankai açan adammı oluyor. Gücü farklı yönde Orihime'nin ve Orihime gibi iyi niyetli şefkatli empati yapan iyi kalpli kıza taş atıp durmayın artık. Rukia'yı severim ama bu fanlarının yaptığı bu lafları başka hiçbir çift tutan fanlarda görmedim. Rukia'yı da abartmayın artık erkek fatma gibi kız başka bir özelliğini görmedim.  Orihime'nin gücü farklı ve bu gücün kaynağını açıklayacak ya da klişeye bağlayıp bitirecektir. 

Orihime İchigo, Orihime İshida yakıştırdıklarım. Olmazsada olmaz problem değil. Ben Rukia'yı hep İchigo'ya ablalık yaptığını hissettim. Bana romantik his geçmedi yakıştıranlar olmasa aklıma bile gelmezdi hatta. Renji ve Rukia son arcta çok yanyana.. aynı şekilde İchigo ve Orihime yalnız kaldı. Bu bir şeylere işaretmi bilmem ama son arcta bir şeyler yaptı yaptı. Yapmazsada fark etmez sadece hikayenin sonu nasıl bağlanacak pnu merak ediyorum. Bir daha shounenlerde çift mift tutmam hangi çifti tutsam antisi çok oluyor ya da hiçbiri içime tam sinmiyor, shoujolar en iyisi sanırım romantizm konusunda. O yüzden illa çift yapmak zorunda değil Kubo. Naruto gibi allak bullak bitmesinden iyidir çiftler konusunda. Erkek mangakalar romantizm yazamıyor çok belli bir şey. Belki bir Hiro Mashima iyi yazıyordur o da fanservise bağlamasa çok daha iyi olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

Orihime ölsün İchigo ile olmaz diyenler nereye kayboldu merak ettim Kubo Orihime ve İchigo'yu Renji ile de Rukia'yı evlendirip şirin mi şirin çocuklarını yaptı çok da güzel oldu valla. İlk defa shounen'de içime sinen çift canon oldu romantizm sinyallerini doğru almışım serinin başından beri. Kazui çok tatlı. 

tumblr_oc3huh39A21rh5eero1_540.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 10.09.2016 at 18:28, Celine yazdı:

Orihime ölsün İchigo ile olmaz diyenler nereye kayboldu merak ettim Kubo Orihime ve İchigo'yu Renji ile de Rukia'yı evlendirip şirin mi şirin çocuklarını yaptı çok da güzel oldu valla. İlk defa shounen'de içime sinen çift canon oldu romantizm sinyallerini doğru almışım serinin başından beri. Kazui çok tatlı. 

tumblr_oc3huh39A21rh5eero1_540.jpg

Bu gerçekten oldu mu yoksa? Mangada veya animede ben tüm seriyi izlemedim de.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.