Jump to content

Animesi Çekilesi Oyunlar&Filmi Yapılması Gereken Animeler

kaede

Önerilen İletiler

Başlık kafa karıştırıcı oldu biraz ama

Oyun olarak:

Metal gear solid serisi, Limbo adlı oyun, King of fighters serisi, Sanitarium ve bioshock adlı kasvetli oyunlar, Silent hill 2, Fear effect, Syphon filter, İco ve Shadow of the colossus, tabi ki God od war, Red dead redemption, Braid'in de animeleri çıksa iyi olurdu.

Filmi yapılması gereken animelere ise Berserk, Deadman wonderland ve Rainbow örneklerini verebilirim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

God of war'a iyi bir firma el atıcaksa yapılsın filmi. World Of Warcraft yapıcaklardı bir ara,yapsınlar da yüzükler efendisinden iyi olur. Guild wars hikayesi de sağlam,dragonlar falan. Şurdan

Deadman Wonderland'ın filmi çekilmeli evet evet evet :D sonu öyle bitmemeli ama :ph34r: Claymore dan da güzel film çıkar :D Aklıma başka gelirse eklerim buraya :) Pek oyun bilmiyorum ama Devil May

Evet kesinlikle katılıyorum...Devil May Cry daha uzun soluklu bir anime yapılmalı... Danteeee :lol: Bunun dışında filmini olmasını istediğim Pandora Hearts olabilir.Konusu cidden güzeldi çünkü... D

• Forum Admin

Deadman Wonderland'ın filmi çekilmeli evet evet evet :D sonu öyle bitmemeli ama :ph34r:

Claymore dan da güzel film çıkar :D

Aklıma başka gelirse eklerim buraya :)

Pek oyun bilmiyorum ama Devil May Cry a daha uzun soluklu bir anime yapılabilirdi :( çok beğenmiştim ben oyunu bilmediğim halde :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

God of war'a iyi bir firma el atıcaksa yapılsın filmi.

World Of Warcraft yapıcaklardı bir ara,yapsınlar da yüzükler efendisinden iyi olur.

Guild wars hikayesi de sağlam,dragonlar falan.

Şurdan türkçe altyazılı oyunun tanıtımı;

Not=oyun fail oldu,çok bekletmişti.

Left 4 dead(bizde adam akılı zombi filmi izlemiş oluruz.)

Vinductus ta fena değildi.

Aklıma gelmiyor şimdi,oyunlar zaten film tadında olduğundan hatta daha iyi tad verdiğinden pek aramadım galiba.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet kesinlikle katılıyorum...Devil May Cry daha uzun soluklu bir anime yapılmalı...

Danteeee :lol:

Bunun dışında filmini olmasını istediğim Pandora Hearts olabilir.Konusu cidden güzeldi çünkü...

D.Grayman'de iyi bir oyuncu kadrosuyla 2-3 film çıkartılabilecek kapasitede...

Oyun olarakda animesi olsa izlerim diyebileceğim...Assasins Creed derdim herhalde :D Belki biraz aşırı bir anime modeline girer ama güzelde olabilir ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

God of war'a iyi bir firma el atıcaksa yapılsın filmi.

World Of Warcraft yapıcaklardı bir ara,yapsınlar da yüzükler efendisinden iyi olur.

Guild wars hikayesi de sağlam,dragonlar falan.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=lwKQS_34xzc

Şurdan türkçe altyazılı oyunun tanıtımı;

Not=oyun fail oldu,çok bekletmişti.

Left 4 dead(bizde adam akılı zombi filmi izlemiş oluruz.)

Vinductus ta fena değildi.

Aklıma gelmiyor şimdi,oyunlar zaten film tadında olduğundan hatta daha iyi tad verdiğinden pek aramadım galiba.

Kesinlikle katılıyorum,left 4 deadın yapılmalı ..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.