Jump to content

Animesi Çekilesi Oyunlar&Filmi Yapılması Gereken Animeler

kaede

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

God of war'a iyi bir firma el atıcaksa yapılsın filmi. World Of Warcraft yapıcaklardı bir ara,yapsınlar da yüzükler efendisinden iyi olur. Guild wars hikayesi de sağlam,dragonlar falan. Şurdan

Deadman Wonderland'ın filmi çekilmeli evet evet evet :D sonu öyle bitmemeli ama :ph34r: Claymore dan da güzel film çıkar :D Aklıma başka gelirse eklerim buraya :) Pek oyun bilmiyorum ama Devil May

Evet kesinlikle katılıyorum...Devil May Cry daha uzun soluklu bir anime yapılmalı... Danteeee :lol: Bunun dışında filmini olmasını istediğim Pandora Hearts olabilir.Konusu cidden güzeldi çünkü... D

• 11 ay sonra...
  • 1 sene sonra...
  • 3 sene sonra...
1 hour ago, 908 said:

Bi' an Undertale, animeye aktarılsa nasıl olur diye düşündüm :cool-onion-head-emoticon:

Kendini izlettirecek 12-24 bölüm civarı bir şey çıkardı galiba.

Undertale'de en zevkli şey dünyası ve karakterleriydi ve sohbetler animeye aktarılsa o kadar zevkli olur muydu bilmem ama dövüşler müthiş olurdu gerçekten. Hele Undyne savaşı çok eğlenceli olurdu kaçmaya çalışırken bir yandan savaşıyor falan. Yazarken fikre daha da sempati besledim çıksa izletirmiş cidden kendini :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keremm79, 17 dakika önce tarihinde yazdı:

Undertale'de en zevkli şey dünyası ve karakterleriydi ve sohbetler animeye aktarılsa o kadar zevkli olur muydu bilmem ama dövüşler müthiş olurdu gerçekten. Hele Undyne savaşı çok eğlenceli olurdu kaçmaya çalışırken bir yandan savaşıyor falan. Yazarken fikre daha da sempati besledim çıksa izletirmiş cidden kendini :D :D :D

Tamamen aynısı olsun demiyorum tabii (uzun sohbetler vb.) Ama undertale'i konu alan, komediyi hissettiren güzel bir yapım çıkardı.

Oyunun farklı sonlarından da güzel şeyler çıkabilir anime için.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 minutes ago, 908 said:

Tamamen aynısı olsun demiyorum tabii (uzun sohbetler vb.) Ama undertale'i konu alan, komediyi hissettiren güzel bir yapım çıkardı.

Oyunun farklı sonlarından da güzel şeyler çıkabilir anime için.

Aa gerçekten o müthiş olurdu! İlk sezon kötü sona gidiyor ama sonda Chara geliyor ikinci sezonda çiçeklerin üstünde gözlerini aralıyor doğru yolu buluyor oha efsane oluyor :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.