Jump to content

Mavis!!?? (Spoiler İçerir)

-Asuna

Önerilen İletiler

• Forum Admin

İlk olarak konu başlığına spoiler içerir diye eklersen iyi olur ^_^

Mavis tip olarak yanlış çizilen bir karakter bence... Daha yaşlı olmalıydı bence..İlk Master ve bir çocuk gibi :mellow: ve çok tatlııı :wub: kendisi hayalet ama hayaletlerden korkuyor :D

Şöyle düşünüyorum üç büyük FT büyüsü var: Master Makarov'un kullandığı Peri Kuralı bunlardan birisi.. İlk master olduğuna göre bu üç büyük büyü ona ait bir büyü diye düşünüyorum.. ha bir de FT nin eski binasının altında gizli odada Makarov'un Gildarts a gösterdiği bir sır var o da muhtemelen Mavis'in yaptığı bir büyü ile ilgili diye düşünüyorum..

Ha bir de neydi o ejderhanın adı? o ejderha onlara saldırdığında Mavis onları yaşlanmayacakları şekilde 7 yıl boyunca uyuttu böyle bir büyüsü de var demek ki :huh:

Ayrıca mangada büyük bir stratejist olarak biliniyor her ne kadar bir yerde yanıldığı için ağlasa da :D kıyamam yaaa çok tatlııı :wub:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlk olarak konu başlığına spoiler içerir diye eklersen iyi olur ^_^

Mavis tip olarak yanlış çizilen bir karakter bence... Daha yaşlı olmalıydı bence..İlk Master ve bir çocuk gibi :mellow: ve çok tatlııı :wub: kendisi hayalet ama hayaletlerden korkuyor :D

Şöyle düşünüyorum üç büyük FT büyüsü var: Master Makarov'un kullandığı Peri Kuralı bunlardan birisi.. İlk master olduğuna göre bu üç büyük büyü ona ait bir büyü diye düşünüyorum.. ha bir de FT nin eski binasının altında gizli odada Makarov'un Gildarts a gösterdiği bir sır var o da muhtemelen Mavis'in yaptığı bir büyü ile ilgili diye düşünüyorum..

Ha bir de neydi o ejderhanın adı? o ejderha onlara saldırdığında Mavis onları yaşlanmayacakları şekilde 7 yıl boyunca uyuttu böyle bir büyüsü de var demek ki :huh:

Ayrıca mangada büyük bir stratejist olarak biliniyor her ne kadar bir yerde yanıldığı için ağlasa da :D kıyamam yaaa çok tatlııı :wub:

Arşgato hüzeymaz^^ :D HÜZEYMAZ ? :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.