Jump to content

Kuroko no Basket 2. Sezonun Kesin Tarihi

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Anime ne zaman devam edecek?

Resmi ekleyen

“Kuroko’nun Oynadığı Basketbol” (Kuroko’nun Basketbolu) gibi müthiş bir isme sahip olan animenin 2. sezonun 1 yıl sonra devam edeceğini sizlere duyurmuştuk. Weekly Shonen Jump’ta verilen bilgiye göre Kuroko no Basuke 2. sezonu Ekim ayında başlayacak. Animenin ilk sezonu geçtiğimiz yıl Eylül ayında sona ermişti.

Kaynak AnimeFantastica

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 21
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime ne zaman devam edecek? “Kuroko’nun Oynadığı Basketbol” (Kuroko’nun Basketbolu) gibi müthiş bir isme sahip olan animenin 2. sezonun 1 yıl sonra devam edeceğini sizlere duyurmuştuk. Weekly Shon

off o zamana okullar baslamis olucak :( :( :(

Basketbol oyunu ile aram pek iyi değildir ama bu anime sayesinde az çok ilgi duyuyorum...Böyle sportif konulu animeler bakış açısını değiştirmede çok önemli rol oynuyor...Bizler için yabancı olan oyun

Şimdi anasayfa'da ikinci sezon Görünüyor 0 bölüm olarak o listede görüp o kdar zamanını bilmeden beklerken 1 gün bile sabredemiycek hale geldim. :D

Şimdi böyle diyorum ama Road to Ninja'yı bekledim. :huh:

Ama Road to Ninja gibi beklentilerimin altında olmasın da 10 ay bile beklerim. (Tabi o zamana kadar beklerken kalp krizinden ölmezsem :D )

Paylaşım için teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Basketbol oyunu ile aram pek iyi değildir ama bu anime sayesinde az çok ilgi duyuyorum...Böyle sportif konulu animeler bakış açısını değiştirmede çok önemli rol oynuyor...Bizler için yabancı olan oyunları şimdi daha farklı görüyorum(Amerikan futbolu.)...Gerçi burada ki bazı spor oyunların da acaba böyle bir şey olabilir mi dedirten cinsten hareketler olmuyor değil....Sayılı günler gelir geçer..Paylaşım için arigatou.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.