Jump to content

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

Wexton

Önerilen İletiler

Resmi ekleyen

☜ 404 Çeviri Grubu ☞

Merhaba arkadaşlar !

Başlıktan da anlaşılacağı gibi biz site bünyesinde sizler için çeviri yapan bir grubuz...
Amacımız siz ve animeler arasındaki "DiL" engelini kaldırmak :)
Bu misyonla vaktimiz çok-keyfimiz denk oldukça çeviriler yapmaktayız....

Grubumuza katılmak isteyenler

İngilizceye genel hatlarıyla hakim olmalı ve takım halinde çalışmanın bilincinde olmalıdırlar.

Sorumluluk sahibi olmayan,bizi yarı yolda bırakacak üyeler istemiyoruz,baştan anlaşalım :)

Gruba katılan arkadaşların kullanıcı başlığı ve imzaları tarafımca

güncellenecektir.

Çevrilmesini istediğiniz animeleri bu başlık altından ya da bize özel mesaj yoluyla belirtebilirsiniz...

Grup üyeleri;

Wexton

Çeviri & Genel KontroL

® Rojo*

Çeviri & Senkron

SiyahBeyaz

Encode & Çeviri

Renvacy
Çeviri
Çevirmen-J
Çeviri & Encode & Senkron
Owned
Çeviri & Encode

Projelerimiz

Çevirmekte Olduğumuz Animeler

1-)Spawn
http://www.turkanime...ime-detay/Spawn

Gelecek Çalışmalarımız

1-)Switch
http://www.turkanime...me-detay/Switch

2-)Baki The Grappler
http://myanimelist.n...ki_the_Grappler

Not: çizgi roman-manga vs. de çevirmeyi düşünüyorum isteklerinizi değerlendireceğim..

Not 2:anisekai ile görüştük ve dansai bunri no crime edgeyi çevrmeyi bıraktık...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

☜ 404 Çeviri Grubu ☞ Merhaba arkadaşlar ! Başlıktan da anlaşılacağı gibi biz site bünyesinde sizler için çeviri yapan bir grubuz... Amacımız siz ve animeler arasındaki "DiL" engelini kaldırmak :)

kolay gelsin .cevirleriniz su gibi aksın.

Takıma katılmak istiyorum :D Çeviri, Encode, Düzenleme, Senkron, Kontrol konularının hepsine aşinayım :D Çoktan tek başıma çeviri yaptığım için :D Fakat şu sıralar pek aktif olamam, zaten çevirisini y

Takıma katılmak istiyorum :D Çeviri, Encode, Düzenleme, Senkron, Kontrol konularının hepsine aşinayım :D Çoktan tek başıma çeviri yaptığım için :D Fakat şu sıralar pek aktif olamam, zaten çevirisini yaptığım seriler var bide sınav haftası yaklaşıyor :D Umarım gruba alırsınız :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takıma katılmak istiyorum :D Çeviri, Encode, Düzenleme, Senkron, Kontrol konularının hepsine aşinayım :D Çoktan tek başıma çeviri yaptığım için :D Fakat şu sıralar pek aktif olamam, zaten çevirisini yaptığım seriler var bide sınav haftası yaklaşıyor :D Umarım gruba alırsınız :D

Dostum seni de gruba alıyorum ;)

Yalnız "skype" ağımıza girmen gerekiyor yani skype kullanmak zorunludur :)

ayrıntıları konuşmak için buyrun ekleyin; skype name: wext0n

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle sizleri tebrik ederim..Böyle harika bir sitede böyle bir grup geç bile kalmış..Böyle yetenekler varken neler yapılmaz ki..Ayrıca da manga da eklemişsiniz çalışmanıza ,çalışmalarınız başladığın da iletiriz isteklerimizi....Şimdiden kolay gelsin . :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.