Jump to content

( 26 / 26 ) Buzzer Beater 1 & 2 TAMAMLANDI

owned

Önerilen İletiler

Teşekkürler, Atlyazıları DivxPlanet'e yüklersen daha iyi olur lazim olan çıkabilir bitince izlicem bende seriyi gerçi ing. seyretmiştim 2sezonu'da :)

üyeliğim olmadığından ötürü.Divxplanet a yükleyemiyorum ne yazık ki, şuan üyelik alımlarıda kapalı.... yanlız altarnatif olarak http://www.turkcealtyazi.org/mov/1190618/buza-bita.html buraya yüklüyorum eş zamanlı.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Buzzer Beater http://www.turkanime.tv/anime-detay/Buzzer-Beater ve http://www.turkanime.tv/anime-detay/Buzzer-Beater-2 - SERİ TAMAMLANMIŞTIR -   Düz altyazıları aynı zamanda Dvxplanet a da yüklüy

yorumlarınız için çok teşekkürler :) bu ilk çeviri maceramdı ve güzel yorumlar almak içimi rahatlatıyor doğrusu :) haftaya artık SoulTaker ı tamamlamaya başlayacam, ardından Buzzer ın 2.sezonuna geçme

yeni bölüm eklenmiştir

Bende burada 10.bölüm tamam görünce şaşırdım şahsen.. :rolleyes: .Sitede daha 7. bölüm de de.. :rolleyes: .Neyse sanırım yakında eklenir ve o zamana kadar da çevirilerde biter.. :) .Ellerine sağlık.. :)

çeviriden ziyade, altyazı senkronunu ayarlamak çok vakit kaybettiriyor. çeviri dediğin taş çatlasın 3 saat ama o senkron yok mu ahh o senkron :D bi terslik çıkmazsa, ay sonuna yetiştirmeye çalışıcam, 4 ağustosu geçirmeyeceğim o konuda kesin kararlıyım, sonra videolu olarakta paylaşırım burda... artından SoulTaker ı tamamlayıp, Buzzer Beater 2. sezona geçmeyi planlıyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tatilden henüz döndüm ve müthiş mutluyum şu anda. Çevirimiz tamamlanmış, elleriniz dert görmesin. Nihayet bir spor animesi izleyebileceğim keyifle. Alt yazılar için de ayrıca teşekkür etmek istiyorum, kullanmasam bile bir klasöre koyuyorum ne olur ne olmaz videolarım silinirse ve tekrar bulamazsam falan diye. Hemen mısır-kola ikilimi alıp ekran başına kurulacağım. Umarım 2.sezon için de teşekkür etmek nasip olur. Bir de Dear Boys için halen umutlanmak istiyorum izninizle. :) Tekrar ve tekrar çok teşekkürler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yorumlarınız için çok teşekkürler :) bu ilk çeviri maceramdı ve güzel yorumlar almak içimi rahatlatıyor doğrusu :) haftaya artık SoulTaker ı tamamlamaya başlayacam, ardından Buzzer ın 2.sezonuna geçmeyi düşünüyorum. Buzzer bittikten sonra,halen Dear Boys çevirisi yapılmamışsa neden olmasın,ona da bir el atarım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.