Jump to content

( 26 / 26 ) Buzzer Beater 1 & 2 TAMAMLANDI

owned

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Buzzer Beater http://www.turkanime.tv/anime-detay/Buzzer-Beater ve http://www.turkanime.tv/anime-detay/Buzzer-Beater-2 - SERİ TAMAMLANMIŞTIR -   Düz altyazıları aynı zamanda Dvxplanet a da yüklüy

yorumlarınız için çok teşekkürler :) bu ilk çeviri maceramdı ve güzel yorumlar almak içimi rahatlatıyor doğrusu :) haftaya artık SoulTaker ı tamamlamaya başlayacam, ardından Buzzer ın 2.sezonuna geçme

yeni bölüm eklenmiştir

Ben de dizisini izlemiştim...Genelde pek benzemiyor animeleri..İyi olmuş tekrar çevrilmesi...Eline sağlık kolay gelsin.. :)

Teşekkürler :)

videoları 480 p veya üstü paylaşırsan güzel olur eline sağlık.

Sade ingilizce altyazısı olmadığından,internetten ing altyazılı bulduğum bi yerden indirdiğim videoların üstüne gömüyorum. Ordaki videonun kalitesi neyse o oluyor. tüm çeviriler bitsin en son videoya gömeceğim, o zaman kalitesini yükseltmeye çalışırım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Oy oy maşallah.. :P .Nazar değmesin. :D ..Bitsin başlayacağım bende.. -_- .Tekrar kolay gelsin ablası.. :D

:rolleyes: teşekkürler ablassııı :D 4 bölüm kaldı, bu kısımda motor gibi yardırayım diyorum artık... elimden geldiğine 2 günde 1 bölüm çıkarmaya çalışacağım. 3 günü geçirmemeye özen göstereceğim. Bitince videolu bölümleride yaparım sonra ver elini 2.sezon :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.