Jump to content

( 26 / 26 ) Buzzer Beater 1 & 2 TAMAMLANDI

owned

Önerilen İletiler

inşallah ilk serinin çevirisi gibi içinde sürekli küfür olmaz çünkü yaşı küçük olanlarda izliyor ağızları alışıyor mümkünse biraz daha dikkat edilsin ( buzzer beater )

ilave küfür kullanmıyorum, hepsi konuşmada - altyazıda olan şeyler ki animedeki çoğu karakterlerin kişiliklerinden ötürü acayip sokak jargonu var ki ben türkçeleştirme yaptığımda, o jargonların şekli çok değişiyor. ordaki küfürün yerine örtücü kelime koysam, kendimi rtük gibi hissederim ki ben buna karşıyım, neyse odur. ayrıca küçük arkadaşlar o küfür ha bugün ha yarın öğrenecektir ki artık yeni nesilin öğrendiği ilk 10 kelimeden 2 si küfür olduğundan, korumak imkansıztır... sadece geciktiririz. bunun yerine tv deki gibi akıllı işaretler konabili, ama yine önüne geçilmez.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 67
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Buzzer Beater http://www.turkanime.tv/anime-detay/Buzzer-Beater ve http://www.turkanime.tv/anime-detay/Buzzer-Beater-2 - SERİ TAMAMLANMIŞTIR -   Düz altyazıları aynı zamanda Dvxplanet a da yüklüy

yorumlarınız için çok teşekkürler :) bu ilk çeviri maceramdı ve güzel yorumlar almak içimi rahatlatıyor doğrusu :) haftaya artık SoulTaker ı tamamlamaya başlayacam, ardından Buzzer ın 2.sezonuna geçme

yeni bölüm eklenmiştir

Yahu bir nefes al kardeşim, daha 8 i yeni gördük bir anda diğerleri de çıktı :D , anlaşılan yarına buda tamam olucak :D , ellerine sağlık

ben bile nasıl hazırladığımı anlamadım, bi baktım 12 saat geçmiş 2 bölüm hazır :D o enerjiyi bi daha bulursam zaten, seri o gün biter, bende rahatlarım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.