Jump to content

FT MANGA SPOİLER !! Benden ressam olur!

Hiiyyep Gordneel

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 71
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hepimiz merakla en nefret ettiğin karakteri bekliyoruz. -_- :ph34r: -Forum sözcüsü

Genelde birinin fan art'ına girince söylediğim harika olmuş umarım devamı gelir... Ama bunları sana söyleyebileceğimi zannetmiyorum yine de güldürdün ya o yeter :D

Arkadaşlar çizimde berbatım biliyorum ^^ :D Hatta bir arkadaşım animeye küfretmişsin maşşallah demişti :D Yinede ben bir RESSAMIM! :D (kendi çapımda :wub: ) Yeni Resim eklenmiştir! :P Yerin dibi

Tamam :D Ama onlara çok özen göstermene gerek yok :D

Bitane Lucy yaptım anneler gününe özel de atmaya üşeniyorum :ph34r:

İstek varmış dediler :ph34r:

Soğutmak istediğim karakter Sakuradır :D

Yok pembe saçları zor geliyor dersen,

İnoue de olur :D

Gel sende istek yolla :D sıkıntıdan çiziyom teyzemlerde çizdim ^^ :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Hiiyyep Gordneel

Senden ressam olur. Bedri Baykam gibi holigan ressam oluyorsa senden hayli hayli olur. Öncelikle çizdiklerini iyi pazarlaman lazım. Örneğin ben soyut çalışıyorum ya da naif resimler yapıyorum, fütürist akıma giriyor bu bir naruto değil gibi sağlam kavramsal içerik oluşturcan:D İkinci olarak sağlam bir hayat hikayesi, sefalet içinde geçen bir ömür, alkolik ya da varoş bir ressam tipide olur. İşte iki kardeş çok yetenekliydik çöp çektik kaybeden kömür ocağında çalışıp diğerine boya parası kazanıyordu diye yazman lazım:D Bir kere kopya çekerek böyle çizebiliyorsan cidden yeteneklisindir. Değerlendir sende ışık var:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Hiiyyep Gordneel

Senden ressam olur. Bedri Baykam gibi holigan ressam oluyorsa senden hayli hayli olur. Öncelikle çizdiklerini iyi pazarlaman lazım. Örneğin ben soyut çalışıyorum ya da naif resimler yapıyorum, fütürist akıma giriyor bu bir naruto değil gibi sağlam kavramsal içerik oluşturcan:D İkinci olarak sağlam bir hayat hikayesi, sefalet içinde geçen bir ömür, alkolik ya da varoş bir ressam tipide olur. İşte iki kardeş çok yetenekliydik çöp çektik kaybeden kömür ocağında çalışıp diğerine boya parası kazanıyordu diye yazman lazım:D Bir kere kopya çekerek böyle çizebiliyorsan cidden yeteneklisindir. Değerlendir sende ışık var:D

Biliyormusun sadece Naruto'da kopya çektim diiğerlerini bakarak çizdim :D Hem konuyu nereye bağladın abi sen ya :lol:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.